програма

03.05.06
14:42

ИСКАМ ДА ПОПИТАПМ КАКВА ПРОГАМА ЩЕ Е НАЙ ДОБРЕ ЗА МЕН НА 13 ГОДИНИ САМ ТРЕНИРАЛ СЪМ МЕСЕЦ И ПОЛОВИНАИ ИМАШЕ ДОБАР ЕФЕКТ
ЗАСЕГА НЕ ИСКАМ ГОЛЕМИ МУСКОЛИ НЯКАДЕ ДА СА 30 -32
КАКВО БИХТЕ МИ ПРЕПОРЪЧАЛИ
ВИСОК САМ 161СМ ТЕЖА 46 КГ

Не пиши с главни букви.
manson

03.05.06
14:52

[quote author=“gazara _05_”]ИСКАМ ДА ПОПИТАПМ КАКВА ПРОГАМА ЩЕ Е НАЙ ДОБРЕ ЗА МЕН НА 13 ГОДИНИ САМ ТРЕНИРАЛ СЪМ МЕСЕЦ И ПОЛОВИНАИ ИМАШЕ ДОБАР ЕФЕКТ

Човече мисля че ти е рано още за фитнес имам брат на толкова години и като си представя че дига тежко имам чуството че ще си направи некоя херния
засега ти препоръчвам само на лостчета да минипулираш нищо друго

[quote author=“gazara _05_”]ИСКАМ ДА ПОПИТАПМ КАКВА ПРОГАМА ЩЕ Е НАЙ ДОБРЕ ЗА МЕН НА 13 ГОДИНИ САМ ТРЕНИРАЛ СЪМ МЕСЕЦ И ПОЛОВИНАИ ИМАШЕ ДОБАР ЕФЕКТ

Малко ти е рано за фитнес. Пише се мускУли. 30-32 .. за ръцете ли говориш?

03.05.06
14:55

ВИЖ АЗ СЪС МНОГО ТЕЖКО НЕ ДИГАМ. ВКЪЩИ ИМАМ ЛОСТ И ЕДНА ГИРА.ПРОГАМАТА МИ Е ПЕТ ДНИ НО ЗА ТОВА ПЪК Е ДОСТА ЛЕКА И ПРИЯТНА
ДА

Ред: Петко К
Не пиши с главни букви. Не пускай поредни постове.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1