Triebestan(Tribulis)

03.05.06
22:24

Така знам че има много теми но, искам да си попитам конкретно за мен ! Значи висок съм 1.85см  тежа 70кг.(наясно съм с това какво да ям и по колко )  Мисля да си взема триебестан(българси на соффарма) с цел да кача маса  , в момента пия сурватка на Скитек  и глутамин от др седмица ще почна и креатин , и с него мисля да земам ТРИЕБЕСТАН ? какво мислите дали ще помогне не очаквам чудеса но се нядавам да кача нещо ??

пробвал съм го това креатин,глутамин,амино и трибестан точно на sopharma ефекта е много добър ако спазиш хранителния режим както трябва.

04.05.06
15:24

резултати има, но не очаквай да се получи за малко време.поне 2 месеца трябват

GO

05.05.06
00:47

Веществото Tribulus се извлича от билката Tribulus terrestris. Тя расте в много региони в света, включително и в България. Билката се използва от хилядолетия насам, например гърците са я използвали като диуретик и за подобряване на общото самочувствие. Китайците са я използвали срещу чернодробни, бъбречни и сърдечно - съдови заболявания. А ние, българите, като най-умни, я използваме освен всичко и за повишаване на нагона и срещу стерилитет. Всички тези функции на билката се дължат на богатия й състав. Тя съдържа калций, калий, фосфоp, желязо, белтъчини, алкалоиди, флавони, ненаситени киселини и др. Tribulus terrestris действа добре за възстановяването, подобрява енергетичните нива и половите фунщции, стимулира изграждането на мускулатурата. Той увеличава производството на тестостерон, също като ДХЕА и Андростендионът. Но той прави това по различен начин: не е прекурсор на тестостерона, като тях, а стимулира секрецията на гонадотропните хормони от хипофизната жлеза. Когато нарастне тяхното ниво в организма, нараства и нивото на тестостерона и хормона на растежа. Други положителни промени, забелязани при употребата му, са намаление на холестерола в кръвта, подобряване на настроението и самочувствието, стимулиране на половите функции. Препоръчваната доза е 750 - 1250 милиграма на ден. Добър е ефекта, когато се взема заедно с 50 мг. ДХЕА на ден и със 100 мг. Андростенедион. Препаратът не е токсичен, но е възможна появата на леко стомашно разстройство, ако вашият организъм има непоносимост към него. В такъв случай е добре да приемате препарата заедно с храненето. Ако и това не помага, ви препоръчвам да се консултирате с лекар, за да се установят причините за тази реакция на организма.

05.05.06
00:52

[quote author=“GOG”]Веществото Tribulus се извлича от билката Tribulus terrestris. Тя расте в много региони в света, включително и в България. Билката се използва от хилядолетия насам, например гърците са я използвали като диуретик и за подобряване на общото самочувствие. Китайците са я използвали срещу чернодробни, бъбречни и сърдечно - съдови заболявания. А ние, българите, като най-умни, я използваме освен всичко и за повишаване на нагона и срещу стерилитет. Всички тези функции на билката се дължат на богатия й състав. Тя съдържа калций, калий, фосфоp, желязо, белтъчини, алкалоиди, флавони, ненаситени киселини и др. Tribulus terrestris действа добре за възстановяването, подобрява енергетичните нива и половите фунщции, стимулира изграждането на мускулатурата. Той увеличава производството на тестостерон, също като ДХЕА и Андростендионът. Но той прави това по различен начин: не е прекурсор на тестостерона, като тях, а стимулира секрецията на гонадотропните хормони от хипофизната жлеза. Когато нарастне тяхното ниво в организма, нараства и нивото на тестостерона и хормона на растежа. Други положителни промени, забелязани при употребата му, са намаление на холестерола в кръвта, подобряване на настроението и самочувствието, стимулиране на половите функции. Препоръчваната доза е 750 - 1250 милиграма на ден. Добър е ефекта, когато се взема заедно с 50 мг. ДХЕА на ден и със 100 мг. Андростенедион. Препаратът не е токсичен, но е възможна появата на леко стомашно разстройство, ако вашият организъм има непоносимост към него. В такъв случай е добре да приемате препарата заедно с храненето. Ако и това не помага, ви препоръчвам да се консултирате с лекар, за да се установят причините за тази реакция на организма.

Еи тва copy-paste e голяма работа ще знаете  :lol:  поне да  беше написъл от каде си го копирал http://body.unacs.bg/modules.php?name=Encyclopedia

GO

05.05.06
01:00

не смятап да правя реклама на производителя

07.05.06
03:31

От трибестана нема да качиш маса,а сила.Може да ти помогне и да се точиш по-добре ако имаш проблеми с това де...

07.05.06
11:42

С качването на сила ще подобри резултатите и ще качи и маса тъй като двете вървът ръка за ръка :wink: Така че маса ще качиш не само заради силата а и заради по-голямото ниво на тестостерон което ще ти осигури трибестана

07.05.06
23:29

Значи утре ще отида да си взема  от аптеката  , как е наи добре да го пия ? по колко мг на ден  забравих да питам в първият пост

08.05.06
08:59

в упътването пише - 3-4 хапа на ден - 750мг-1гр

10.05.06
21:41

Ако се пият по четири на ден ще ми излезне 30лв. за 15дена ще има ли някаф ефект или поне месец трябва да го пия ?

11.05.06
11:02

поне 2 месеца

15.05.06
13:59

[quote author=“FRANKO1”]поне 2 месеца

Значи за месец няма смисъл таи ли да разбирам под това 2месеца , доста солено ще ми излезе ако го пия 2месеца ?

RE

15.05.06
14:10

[quote author=“Kang”][quote author=“FRANKO1”]поне 2 месецаЗначи за месец няма смисъл таи ли да разбирам под това 2месеца , доста солено ще ми излезе ако го пия 2месеца ?

Има смисъл, как ще няма. Все пак поне  месец  ще трябва да го пиеш.

15.05.06
19:15

A по кое време на деня се пие този трибестан? В смисъл преди или след тренировка?

15.05.06
22:56

[quote author=“Sparrow-Hawk”]A по кое време на деня се пие този трибестан? В смисъл преди или след тренировка?

виж зависи от капсулите/таблетките какви грамове се но е хубаво
ако пиеш от тея на Софарма прави четири приема сутрин обед следобед и вечер
а пък ако пиеш на Оптимум може два приема понеже там една таблетка е 625 мг една сутрин и една вечер

16.05.06
11:28

[quote author=“Sparrow-Hawk”]A по кое време на деня се пие този трибестан? В смисъл преди или след тренировка?

Пие се през 8 часа

17.05.06
07:01

В същност питам за един приятел и не знам точно колко мг са таблетките. Продукта е на Musashi MEGA TRIBULUS TERRЕSTRIS. И искам да попитам как би се отразил на 14 годишен приема на трибестан? Чух че действа много добре при тийнове, защото ефекта му бил много по-силен, а пък и увличавало разтежа на височина.

17.05.06
13:54

Абе хора ако пия Трибестан ли там кжо е ако го спра ще спадна ли и ще увисна ли?  :roll:

ArenaBG.com

17.05.06
15:03

Няма да спаднеш, нито да увиснеш!
Подходете според джоба
аз го комбинирам заедно с “Еленов Корен” сутрин след ставане.
Правя си стречинг около 10тина минути колкото да живна и пия
6 хапа (1грам) трибулУс заедно с 40тина капки смесени в 350 мл минерална вода.
Ефекта е много добър.
Но не очаквайте чудеса.
В края на краищата претоварването е ключа към масата.

17.05.06
16:21

[quote author=“Toma_Popov”]Абе хора ако пия Трибестан ли там кжо е ако го спра ще спадна ли и ще увисна ли?  :roll:

Няма да увиснеш, но няма и да качиш, а и е безмислено да го пиеш (казвам ти го заради начина на задаване на въпроса ти) само ще се набуташ с паричките.

Sourcemag

17.05.06
18:58

Трибестана на ON кви пари е че гоняма в темата с цените?И по колко се пие той?

17.05.06
19:04

[quote author=“Sourcemag”]Трибестана на ON кви пари е че гоняма в темата с цените?И по колко се пие той?

36 лв 100 таблетки една таблетка е 625 мг
значи по две на ден през 8 часа
аз в момента го пия

Sourcemag

17.05.06
19:13

Значи за 50 дни стига...а добър ли е?От кога го пиеш?Има ли някакъв осезаем ефект ?

17.05.06
19:58

Осезаемия ефект е продължителността на сутрешната ерекция, която неусетно преминава в следобедна  :lol:  :lol:

17.05.06
20:42

[quote author=“Infernaloverkill”]Осезаемия ефект е продължителността на сутрешната ерекция, която неусетно преминава в следобедна  :lol:  :lol:

АХАа стига с тея ерекции бе пич тва да не ти е виагра
ами пия го от 3 дена днеска правих за бицепс и качих доста килата
с 50 7 повторения направих а преди седмица 50 1-2
пия и още работи креатин,протеин,ЗМА,Ванадиев Сулфат и едни витамнки Перформакс всичко ми е на Оптимум

Sourcemag

17.05.06
21:03

И аз ще взимам в понеделник  :D :D :D

24.05.06
00:08

И какво излиза в краина сметка триебестана на Оптимум илиза доста по изгодно от този на соффарма ??? щото ако пия по 4капсули на соффарма ми ситга за 15дни апък на оптипум по 2 стига за 50дни нещо бъркете бе тоя на оптимум не може да излиза отлко ефтино  , маи дозите са ти прекалено малки малибу по 2капсули на ден с толко никва фаида няма да има !

24.05.06
10:48

[quote author=“Kang”]И какво излиза в краина сметка триебестана на Оптимум илиза доста по изгодно от този на соффарма ??? щото ако пия по 4капсули на соффарма ми ситга за 15дни апък на оптипум по 2 стига за 50дни нещо бъркете бе тоя на оптимум не може да излиза отлко ефтино  , маи дозите са ти прекалено малки малибу по 2капсули на ден с толко никва фаида няма да има !

със разликата че на Софарма са 250мг,а на оптимум 625 мг
стигат ти точно два капсули една към 10 и друга след 8 часа
дневна доза 1г-1.5г трибулус не повече просто няма смисъл
можеш и да пиеш по 3
аз по някой път пия по три зависи

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1