Препоръчаите

05.05.06
15:10

Препоръчаите ми нещо да зимам за релефно тяло... Тренирам около 2-3 седмици на 14 години съм от софия!

Sportex

05.05.06
15:21

[quote author=“root”]Препоръчаите ми нещо да зимам за релефно тяло... Тренирам около 2-3 седмици на 14 години съм от софия!

Ами за релефно тяло - тренирай години наред сериозно и спазвай подходящ режим.  :wink:

Малък си за “нещо”. Тренирай, бягай, плувай, кефи се на живота докато още нямаш задължения. Успех  :wink:

08.05.06
12:55

root, пич, парво направи мускулна маса, заякни и после релефче. Както когато си на море и правиш пясъчен замък - първо мааш мокра кал за да стане голяма, МЕСИСТА буца и после вече оформяш докато стане твърда и релефна. В процеса на орелефяване, пясъчната маса(ПМ) спада но за сметка на това замъчето става
по-твърдо, по-релефно, по-красиво. Просто си представи че си замъче..........

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1