Въпрос Относно Тренировката Ми

08.05.06
09:19

Може ли да заменя кардио упражненията в няколко дена (правя кардио 7 дни в седмицата по 40 мин) с 40 мин блъскане по крушата?Дали ще има по-голям ефект за свалянето на килограми?
Благодаря ви :roll:

08.05.06
13:12

[quote author=“ivailo.sabev”]Може ли да заменя кардио упражненията в няколко дена (правя кардио 7 дни в седмицата по 40 мин) с 40 мин блъскане по крушата?Дали ще има по-голям ефект за свалянето на килограми?

еми мисля,че ще има доста по-голям ефект понеже блъскането на крушата е супер интензивно
аз обаче мисля че няма да издържиш 40 мин пожене сам тренирал бокс и е адски изморително

08.05.06
20:54

[quote author=“ivailo.sabev”]Може ли да заменя кардио упражненията в няколко дена (правя кардио 7 дни в седмицата по 40 мин) с 40 мин блъскане по крушата?Дали ще има по-голям ефект за свалянето на килограми?

Може да го замениш но пулса може да ти е прекалено висок и рискуваш да изгориш много мускули след
20-30мин бласкане.Страхувам се че кортизола ще ти е много висок.

09.05.06
12:59

Мерси, ще ги комбинирам тогава - 15 мин бягне + 15 мин на крушата,пък ще видим :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1