L-Arnigin???

BL

15.05.06
18:40

Здравеите,
искам да попитам за Л-арнигина и деиствието му за покачване на мускулна маса...какво е мнението ви за него,ще има ли някакав ефект при положение че го пия преди лягане а през деня пия протеин :?:
Благодаря ви предварително  :)
П.С. Тренирам от около 2 месеца т.е съм на4инаещ  :lol:

15.05.06
18:52

[quote author=“BlooD83”]Здравеите,
искам да попитам за Л-арнигина и деиствието му за покачване на мускулна маса...какво е мнението ви за него,ще има ли някакав ефект при положение че го пия преди лягане а през деня пия протеин :?:
Благодаря ви предварително  :)
П.С. Тренирам от около 2 месеца т.е съм на4инаещ  :lol:

Еми аргинина не е точно за мускулна маса.На кутииките пише за релаксация на мускулите и за по-добро напомпване.От него няма да качиш мм.Не знам кой те е накарал да си го вземеш.Знам че е добра комбинация с креатина,но не за това е въпроса ти.

П.С Ако искаш да научиш повече за него,потърси в google.bg

15.05.06
20:22

От него сам по себе си ефект - 0

BL

15.05.06
21:51

ами аз не съм го взел...просто питам информативно...но явно няма смисал да се зима поне в моя случаи  :?

shadow_

15.05.06
22:12

По добре за твоя стаж си земи креатинче, а ако можеш да го комбинираш и с протеин ще е още по-добре.И не забравяй хранителния режим  :)

по здрави

BL

16.05.06
10:40

и аз съм си го мислил това с креатина но в залата ми казаха 4е не трябва да се пие кафе докато го взимам... :( апак сутрин без кафе ... ако може да ми кажете този протеин освен с креатин с какво да го комбинирам :?:  ще съм ви много благодарен

16.05.06
11:02

[quote author=“shadow_master”]По добре за твоя стаж си земи креатинче, а ако можеш да го комбинираш и с протеин ще е още по-добре.И не забравяй хранителния режим  :)

по здрави

И аз сам на това мнение

16.05.06
17:22

[quote author=“BlooD83”]и аз съм си го мислил това с креатина но в залата ми казаха 4е не трябва да се пие кафе докато го взимам... :( апак сутрин без кафе ... ако може да ми кажете този протеин освен с креатин с какво да го комбинирам :?:  ще съм ви много благодарен

Еми щом не можеш без кафе е малко лошо.Ако искаш да взимаш креатин,трябва да спреш кафето.Иначе креатин+глутамин+таурин и един протеин е перфектна комбинация. :wink:

Sourcemag

16.05.06
22:02

А креатина не върви с кофеин ли ???Защото аз пък без кола не мога  :?

16.05.06
22:20

Номера е че кофеина има диуретичен ефект и с това намалява ефективността на креатина! Другото е, че креатина не се усвоява добре, ако си употребил кофеинова напитка преди или след него!

Sourcemag

16.05.06
22:32

Значи примерно мога даси пия кола само да не е преди или след креатина за няколко часа.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1