Въпросче за корема

KA

21.05.06
15:23

Имам следния проблем(въпрос):
За корема мога да кажа че ми е добре развит - в смисъл плочки имам,но откакто почнах яко да ям за да качвам килограми и корема ми започна да ся надува(не на мазнини,а като плондер)това става след ядене като и тогава плочките си стоят,ама все пак ма дразни тоя голем шкембак.Та дали ще мога да го оправя с бягане от време на време - примерно 3-4 пъти на седмица и ако да сутрин,вечер,преди,след ядене даваите информация - обичам да чета.
Преди тренирах лека атлетика и ви е ясно че съм тичал всеки ден и не малко.Тогава колкото и да ядях не са надувах изобщо и за това реших че с бягане мога да са оправя пък май вече са издува и без да ям много,така че сам леко отчаян!

21.05.06
15:56

Това е нормално,просто ти се е отпуснал мускула.Сигурен съм,че когато започнеш да се храниш по-малко и увеличиш пресите ще си дойде всичко на мястото.И на мне ми се случва а съм сигурен,че и на всички други е така.Щом не си се омазнил няма страшно  :wink:  Това изглжда малко кофти,но не е повод за тревога.

KA

21.05.06
18:36

Пич мерси за информацията!
Нямаш си на идея колко ме успокои - направо са бех паникьосал. :)

и на мене ми е ставал така , това от многото ядене намалих храната за 1-2 седмици да видя какво ще стане и се нормализира.

KA

21.05.06
23:42

Mерси на Optimus и нс теб,Baihu за съветите - то си е верно че са скъсвам да ям и ся ша са поспра да ви да дали ще има ефект

28.05.06
18:10

Ами съвсем нормално е.. Качвай маса после ще чистиш това е пътя

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1