Пак програма, дайте съвет

22.05.06
23:48

Значи искам да качвам мускулна маса и същевременно да
тичам повече за да изчиста корема и да изкарам плочките.
Тренирам от година/година и половина.
180 и нешо см., 82 кг.
Какво мислите за тая програма?
———————————————————
1ви ден - Рамо, Трапец, Предмишница

2ри ден - Почивка

3ти ден - Гръб, Бицеп, Пръсец

4ти ден - Гърди, Трицепс

5ти ден - Почивка

6ти ден - Кардио, Корем, Крака (Дихателни серий)

и пак от 1ви ден (без почивка).

Главно искам да изкарам плочки, но не искам да тренирам за релеф като цяло.
Мисля че трябва поне още една година да тренирам, за да почна само за релеф!
Иначе през почивните дни тичам на стадиона, и вяка вечер правя отклони 3 по 50/60
Добре ли е така ?

ае не моиш да извадиш добре корема без да орелефиш и на другите муск групи

23.05.06
12:39

[quote author=“Optimus”]ае не моиш да извадиш добре корема без да орелефиш и на другите муск групи

Освен това, дали правиш маса или релеф - всичко се решава от храненето, което е различно. Не може да качваш маса и да вадиш релеф на корема в същото време, независимо каква програма правиш.

23.05.06
13:25

Ми аз на яденето не му обръщам много внимание, което знам че не трябва да е така, ама не гледам никви калории и такиа там. Нагъвам здраво  :lol:  И пия много кисело млако и доматен сок. То релеф още не съм правил  :!: , а и не смятам да му отделям внимание. И ся има ли смисъл да тичам и да права корем или да не го закачам и тая програма добра ли е за качване? А ако права корема, нали е по добре един ден в седмицата, ама яко или през ден и по-малко.
Аз преди правех 2рото, ма ся разбрах, че първото по-добро било.

mn_div_selqnin

25.05.06
02:08

прави каквото 4увства6 за добре, пък то каквото 6е става, 6е става 8)  този спорт е мн индивидулен, не ти трябва да пита6 по такива форуми, тука всеки се пи6е 4е разбира..... опита и времето 6те ти покажат верния път, от теб се иска само търпение и постоянство :!:  забелязал съм и 4е колкото пове4е 4ете6 толкова пове4е се обърква6, ли4ния опит е наи-добрия ти барометър, не го подценяваи  :wink:

28.05.06
18:02

Всеки така иска, първо качи ,след това чисти и ще имаш като краен резултат това дето искаш

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1