Отново въпроси /не от баналните ;)/

IN

25.05.06
14:10

Та значи изчетох всичко що има из интернет, книги и тн. и съм напълно наясно кое какво е и каква е ползата/вредата от него... Дотук добре но някак си незнам как да си комбинирам суплементите така че да е най-ползотворно. Значи на 17 години съм 168 см, 60 кг... Имам 3 месеца тренирам чисто само на ‘йединие и пййние’ качил съм около 4-5 кила /вярвате или не бях адската хърба, не че сега не съм де но все пак по-добре/, с бърз метаболизъм съм, тренирам 3-4 пъти в седмицата. Мисля сега за лятото да се потя доста повече и си мислех за следните комбинации:

Креатин Монохидрат + Протеин + Ванадил Сулфат
Протеин + Креатин + Амио киселини

или нещо друго... Моля посъветвайте ме! /до 150 лв мога да отделя, ако е много наложително до 200 капак/

Предварително благодаря!

ПС: безкрайно полезен форум, бих казал дори повече от чуждестранните ;)

25.05.06
15:09

Еми първия избор е по-добър.Ако се беше разровил малко из форума щеше да видиш,че има 10въпроси като твоя,но както и да е.Примерно протеина да ти е високо въглехидратен(гейнер).Разрови се из форума ще видиш кои гейнери стават и кои не.Креатина на Biotech е добър,както и всеки на западна фирма.Ако се затрудняваш в избора на гейнер ще ти помогна,но се помъчи малко сам,вчера отговарях на подобна тема за гейнер и ми писна да пиша едно и също по 100 пъти :wink:

IN

25.05.06
15:30

Я да видим след малко ровене дали е добре така?

Universal Mega Mass 3000 + ОN Креатин + Genesis / Optimum (ако има) Ванадил...

А задължително ли препоръчваш гейнер, защото гледам че мненията са адски противоречиви... /ти даже си се изказал леко негативно за Мега Мас 3000 де ама аз по-добра алтернатива цена/качество не видях/

HA

25.05.06
15:37

[quote author=“In_Flames”]Я да видим след малко ровене дали е добре така?

Universal Mega Mass 3000 + ОN Креатин + Genesis / Optimum (ако има) Ванадил...

А задължително ли препоръчваш гейнер, защото гледам че мненията са адски противоречиви... /ти даже си се изказал леко негативно за Мега Мас 3000 де ама аз по-добра алтернатива цена/качество не видях/

Това на което си се спрял е наистина добро :wink: , знам го от личен опит.Относно противоречията гейнър-протеин мога да ти кажа, че ако си много слаб и желаеш колкото се може по-бързо покачване на масата като цяло - изборът е гейнър.А ако желаеш да качваш по-бавно, но за сметка на това качествено - изборът ти трябва да е протеин.Това е най-общо казано.Изборът си е твой.

Sourcemag

25.05.06
15:40

Гейнър на Ултимейт 80лв+500гр креа на био теч 35лв+Genesis Amino1900 - 325 таблетки - 46 лева ти излиза около 160 лева

IN

25.05.06
16:48

[quote author=“Sourcemag”]Гейнър на Ултимейт 80лв+500гр креа на био теч 35лв+Genesis Amino1900 - 325 таблетки - 46 лева ти излиза около 160 лева

Ultimate гейнера ми се струва доста скъп  :(  A доколкото съм запознат на този етам не са ми нужни толкова амино киселини, защото времето ми за възтановяване е пре достатъчно /сигурно греша де/... Та креатина на Оптимум не струва така ли?

25.05.06
18:06

Е как да не струва струва разбира се.Иначе като четох за Ванадила на Дженезис останах с добри впечатления даже мисля да си взема и аз една кутия, а що се отнася до гейнера мисля да послушам Body_Builder и да си взема една кутия Масъл джус на Ултимейт. Аз качвам трудно но за сметка на това качествено и за това избирам тези марки добавки но твоя избор също е добър ;). Така сега да ти дам сметката която излиза с добавките които ти предлагам 80лв за Гейнера, 36лв за креатина и 26 лв за ванадила и така общо излиза 142 и ти остават 8 лв с които можеш да си вземеш малка разфасовка таурин на JC

Sourcemag

25.05.06
19:16

In flames гейнарът е добър 80лева са 4.75кг което си е добра цена.Креатина на оптимум е хубав естествено просто е по скъп(33лева 300гр)а био-теч е 35лв 500гр(био теч е немска марка и много хора го хвалят този креатин)а за ванадила не знам там вече ти си решаваш...

IN

25.05.06
19:36

[quote author=“Sourcemag”]In flames гейнарът е добър 80лева са 4.75кг което си е добра цена.Креатина на оптимум е хубав естествено просто е по скъп(33лева 300гр)а био-теч е 35лв 500гр(био теч е немска марка и много хора го хвалят този креатин)а за ванадила не знам там вече ти си решаваш...

Много благодаря за съветите! Ами предпочитам този на оптимум защото според мойте изчисления за около 6-7 седмици цикъл, заедно със зареждащата доза ще ми трябват около 250-300 грама.... Ако си взема BioTech ще артиса много а ще правя почивка от поне месец  :? Но като се замисля ще те послушам и ще взема био тек-а....

Едит: Изгодно ли е да се поръчва от нет-а? Ако да от кои сайтове? От къде мога да си купя Muscule Juice на Ultimate?

Благодаря отново!

Sourcemag

25.05.06
19:39

Взимай био-тека ще ти остана за 2ри цикъл след месеца почивка

Ultimate Muscle Juice е най-доброто за тази цена. От личен опит знам че е перфектен просто. Отделно в bodybuilding.com е най-купувания от гейнерите. Просто няма място за сравнение на Universal Real Gains 4.5кг 82лв примерно беше с 50г протеин 120г въглегидрат а на Ultimate Muscle Juice 4.5кг 79лв е 55г протеин 160 или 180г въглехидрат състава на протеина и в двата гейнера е един и същ количеството мазнини също.

Sourcemag

25.05.06
19:56

Аз от понеделник започвам този гейнър и креатин на биотеч,ако си купиш и ти ще сравняваме резултатите  :D

IN

25.05.06
20:08

[quote author=“Sourcemag”]Аз от понеделник започвам този гейнър и креатин на биотеч,ако си купиш и ти ще сравняваме резултатите  :D

Бе баш понеделник няма да е но помни при теб какво е положението аз ще започна по късно, че от понеделник пак ме наляга даскалото и има още финални напъни и няма смисъл да хабя калории в нерви, пот, сълзи и бягане от мама и тате като ми видят бележника  :)

Sourcemag

25.05.06
20:16

ахахах и аз съм на даскало ама кво да се прай,пък и вече ми минаха класните.Направил съм снимков материал трябва и да се претегля и измеря и след месец ще мога да кажа дали прословутия гейнър си заслужава овациите  :)

IN

25.05.06
21:00

[quote author=“Sourcemag”]ахахах и аз съм на даскало ама кво да се прай,пък и вече ми минаха класните.Направил съм снимков материал трябва и да се претегля и измеря и след месец ще мога да кажа дали прословутия гейнър си заслужава овациите  :)

Желая ти целия успех който може да те сполети, човече! И никакви кафета ей!  8) И аз ще направя същото и ще докладвам да видим... Работим за науката  :wink:

Sourcemag

25.05.06
21:07

мерси и аз и без това не пия кафе  :D
успех и на теб

25.05.06
22:31

За ванадила може да си го поръчаш от силата там имат сички продукти на Дженезис иначе за Масъл Джуз не знам от къде да го поръчаш

25.05.06
23:23

[quote author=“kazz”]За ванадила може да си го поръчаш от силата там имат сички продукти на Дженезис иначе за Масъл Джуз не знам от къде да го поръчаш

Масъл Джуса от www.sncway.com .И In_Flames,виждаш ли колко добре се беше ориентирал сам :wink:

Sourcemag

25.05.06
23:25

От този сайт като се поръчва колко пари излиза доставката ?

25.05.06
23:27

[quote author=“Sourcemag”]От този сайт като се поръчва колко пари излиза доставката ?

Зависи от разтояниета,но не е повече от 5лв.На мен София-Сандански ми е 3лв.

Sourcemag

25.05.06
23:28

Защото на много места в стара загора този гейнър е 90лева  :evil:

energymax

26.05.06
00:22

[quote author=“Body_Builder”][quote author=“kazz”]За ванадила може да си го поръчаш от силата там имат сички продукти на Дженезис иначе за Масъл Джуз не знам от къде да го поръчаш

Масъл Джуса от www.sncway.com .И In_Flames,виждаш ли колко добре се беше ориентирал сам :wink:

не ти ли писна да им отговаряш на еднотипните въпроси,гейнери 100 вида и без това 4-4,5 кг стигат за един месец,ще експериментират този месец един другия друг !
Стига с тоя Мега масс 3000 нее кой знае какво!

IN

26.05.06
10:01

[quote author=“energymax”][quote author=“Body_Builder”][quote author=“kazz”]За ванадила може да си го поръчаш от силата там имат сички продукти на Дженезис иначе за Масъл Джуз не знам от къде да го поръчаш

не ти ли писна да им отговаряш на еднотипните въпроси,гейнери 100 вида и без това 4-4,5 кг стигат за един месец,ще експериментират този месец един другия друг !
Стига с тоя Мега масс 3000 нее кой знае какво!

Един месец един, другия друг, третия мога и самолет да си купя! Парите не си ги изкарвам аз и съвсем не падат от небето приятелю. Не мога да си позволя да получа никакав ефект за парите, които давам... А идеята на форума е да се обменят идеи и най-вече опит. Питам защото незнам, а @Body_Builder доколкото виждам е един от знаещите тук. Всеки случай е индивидуален в този форум, всяка комбинация е различна, а тяло с тяло не си приличат за да гледам аз на чуждите хора темите и да се опитвам да налучквам какво да си разбия с млекцето!

Успех на всички! Извинявам се за офтопика!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1