Нещо свежо

SP

26.05.06
21:05

Значи искам малко да освежа тренировките си като ги сменя малко със малко по различни такива.Имам идея да направя някакъв смесен сплит като при начинаещите, но не знам как точно да подбера упражненията дали дърпащи-бутащи или не знам.Мисля да използвам базови упражнения и по едно упражнение за всяка мускулна група.Имате ли предложения ще ги обсъдим.Благодаря предварително!

30.05.06
14:25

Не знам какво си правил до сега, но при мен добро разнообразие се получава като в продлъжение на 2-3 поредни тренировки правя само едно от всичките упражнения за дадена мускулна група. Примерно за гръб съм имал набирания, гребане, хоризонтален скрипец, и 3 седмици вместо и трите - само едно. В повечко серии, разбира се, по личен избор права и обратна пирамида. Такава методика може да ти запълни по-малко от месец, но след това като се върнеш към стандартните пак ес получава сериозен стрес за мускулите

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1