Моля ви да ми напишете някоя програма

ST

01.06.06
22:22

Ето сега ще ви кажа основните ми мерки:
            тегло-74,7 кг.
            височина-178см.
            гръдна обиколка-105см.
            обиколка на прасеца-42см.
            обиколка на бицепса-33см
                  Освен това съм на 13 години
      Значи имам пълен корем.Първо искам да го сваля и отделно да работя още за релеф на бицепси , трицепси , гърди , рамене ,гръб и т.н.Моля ви се да ми изготвите някаква програмка за да направя това.

01.06.06
22:47

Абе щом си на 13 години(ако съдя по килограмите си меко казано яко момче)
Колко стаж имаш ?

ST

02.06.06
00:13

Незнам какво разбираш под стаж , но ще ти кажа какво съм тренирал и какво правя попринцип.Така...Тренирам Ватерпол-всеки ден ходя на тренировки като на всяка тренировка се плува най-малко по 2,5км.Това е от около година.Освен това 3-4 пъти в седмицата ходя на фитнес.Миналото лято всеки ден съм бягал по най-малко 2км на ден , но уви преди месец си счупих дясанта ръка и не можех да тренирам каквото и да е било.И просто започвам отново след почивка от 2 седмици.Сега обаче се интересувам малко повече от това да направя релеф на мускулите.
Не разбирам какво исакш да кажеш с това че съм меко казано як с тези килограми , но бих ти казал отново да ми погледнеш гръданта обиколка и ръста и тогава ще разбереш че под пълен корем не ти казвам , че съм дебел казвам ти , че просто имам коремче.
Надявам се това да ви помогне да добиете някаква представа за положението ми и да ми напишете някаква програма :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1