Въпросче!

03.06.06
15:47

Понеже незнаех каде да поставя темата реших тук,защото е наи-посешавана......Та въпроса ми е понеже в момента съм болен и пия антибиотик да спра ли протеина,аминото и креатина?Сори за въпроса ако е тъп ама не знам за тва питам !

03.06.06
16:17

Според мен невиждам смисъл да ги спираш, вярно е че си болен и не тренираш ама повече от седмица невярвам да боледуваш ...  :roll: а ако боледуваш по-дълго може би няма смисък да ги пиеш щом нетренираш повече от седмица ...
Тва според мен !  :twisted:

03.06.06
19:44

ако не тренираш от креатина няма полза ,вземай по 20-30 гр. от протеина( или аминокиселините) сутрин веднага след ставане,като се върнеш към тренировките си пии креатина.

03.06.06
21:13

Мерси и на двамата ;) Но мисля от понеделник наи-касно да съм във фитнеса .....

03.06.06
22:08

Въстановяването е затруднено (тренировка) иначе суплементите не ги спирай

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1