Първото ми НВД - искам критики

09.06.06
15:11

От няколко дена се опитвам да си скалъпя едно НВД с храни които са поносими за мен ... и накрая напраих нещо и общата сметка ми харесва ма те аз неразбирам и искам вашето мнение
1 вата закуска е 30 мин след ставане ( ако се предполага че съм станал в 6.30)
http://img116.imageshack.us/my.php?image=moiarejim2ci.jpg
Тва просто е прототип иначе добре ли  е?
Се забравям ето ми “параметрите”  :)  :arrow:  81кг  184см висок    23% body fat

09.06.06
15:30

1. сутринта няма достатъчно белтък задължително пий суроватъчен 30гр
2. тази вечеря в 8-9 е късно но не и прекалено но по добре да е към  6-7 вечерта преди лягане пий протеин на млечно яйчна основа но не про голда  :wink:
3. ако искаш можеш да дигнеш порциите пилешкото на 200гр.
4. вкарай амино киселини по възможност суроватъчни

09.06.06
16:06

Замени сиренето с извара - повече белтъчини, по-малко мазнини.

09.06.06
16:10

обикновенно при НВД махаме въглехидратите като енергиен източник но пък може да приемаме малко мазнини за енергия  затова ако можеш запази сиренето но и извара хапвай заедно с него

09.06.06
16:42

оф неискам да ям извара .. нея понясям .. а и каде да я вбутам .. и ако дигна на 200гр няма ли ми е много протеини .. и тоя суровачен протеин .. в кои храни го има .. каде да го вкарам ? а иначе добре ли е се едно да стана в 6.30 .. тичане и тогава от 7 часа както е програмата

09.06.06
16:52

ами купи си го като добавка иначе  :lol:  пилешките гърди са на разфасовки по 220 гр - по ресторантите са толкова

09.06.06
18:39

[quote author=“cleaner”]1. сутринта няма достатъчно белтък задължително пий суроватъчен 30гр
2. тази вечеря в 8-9 е късно но не и прекалено но по добре да е към  6-7 вечерта преди лягане пий протеин на млечно яйчна основа но не про голда  :wink:
3. ако искаш можеш да дигнеш порциите пилешкото на 200гр.
4. вкарай амино киселини по възможност суроватъчни

Попринцип нали между храненията трябва да има минимум 3 часа разлика .. е аз сам вкарал тия 6 хранения и то практически невъзможно ... ако стана у 7 и ям после  :arrow:  10 :arrow: 13 :arrow: 16 :arrow: 19 :arrow: 22 !!! тва са 6 хранения .. немом да неям толко късно иначе много ше сбия яденето .. единственото решение е да намала яденията на 3 пати .. като махна 1то ядене следобяд .. кога трябва да се яде преди или след трен ? и кое да се приема повече ?

09.06.06
20:10

[quote author=“PoSTFracTioN”]Попринцип нали между храненията трябва да има минимум 3 часа разлика ..

МАКСИМУМ 3 часа ;)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1