Universal MILG&EGG??

09.06.06
18:16

Какво ще кажете за този протеин ? 3,5 либри (1600г) е 98 лева ......Добър ли е?

09.06.06
18:59

[quote author=“KOKOTAISUNA”]Какво ще кажете за този протеин ? 3,5 либри (1600г) е 98 лева ......Добър ли е?

Това е бавен протеин,и става за преди лягане и в нетр дни.В трен.дни няма да ти върши работа.Но иначе протеина е добър.

09.06.06
21:16

[quote author=“Body_Builder”]
Това е бавен протеин,и става за преди лягане и в нетр дни.В трен.дни няма да ти върши работа.Но иначе протеина е добър.

И как го реши това, че в тренировъчни дни не трябва да се пие бавен протеин преди лягане?

Иначе по отношение качеството на протеина няма какво да се коментира - Юнивърсъл - една от най-добрите марки. Но и цената е доста соленичка. Но ако парите не са ти проблем вземай без да се замисляш.

офтопик: ОК извинявам се на Боди_Билдер явно аз нещо не съм го разбрал какво точно е искал да каже. Може да ми изтриете мнението - модераторите.

09.06.06
21:21

[quote author=“Buzinho”][quote author=“Body_Builder”]

И как го реши това, че в тренировъчни дни не трябва да се пие бавен протеин преди лягане?

Иначе по отношение качеството на протеина няма какво да се коментира - Юнивърсъл - една от най-добрите марки. Но и цената е доста соленичка. Но ако парите не са ти проблем вземай без да се замисляш.

Прятел,казвам,че  във най-пиковото време за прием на протеин-след тренировка няма да свърши работа.Както виждаш съм написал,че става за преди лягане.

П.С И чети преди да пишеш каквото и да било.Видял невидял веднага почва да спори.

10.06.06
09:54

Мерси и на двамата ! Вече го пия ......Какъв да си взема за след или преди тренировка ?

RE

10.06.06
10:04

Как няма да върши работа след тренировка.Какви са тия теории , които се предават от уста на уста във форума.
Някой казал, че бил бавен протеин и всички повтаряте едно и също по 50 пъти.
Това е все е дно да кажеш, че градската кола не върши работа за дълъг път и няма смисъл да се кара извън града  :)
Протеин = белтък = върши работа за ММ

10.06.06
10:22

Ако си ектоморфен тип за след тренировка е добре гейнър, а ако си ендоморфен - суроватъчен протеин. 1-2 часа преди тренировка гледай яденето ти да е богато на въглехидрати (овесени ядки, различни видове ядки - фъстъци, бадеми и т.н).

10.06.06
14:16

Не ми се спори повече,моето мнение е да си вземе един съроватъчен за след трен.Комбинация от съроватъчен и млечнояйчен протеин е мн.добра(не ме разбирай да ги пиеш заедно,а по принцип)

10.06.06
17:49

[quote author=“Buzinho”]Ако си ектоморфен тип за след тренировка е добре гейнър, а ако си ендоморфен - суроватъчен протеин. 1-2 часа преди тренировка гледай яденето ти да е богато на въглехидрати (овесени ядки, различни видове ядки - фъстъци, бадеми и т.н).

Е sorry ама не знам какво значи “ектоморфен” и “ендоморфен ” !?!? Може ли пояснение ?

10.06.06
17:51

[quote author=“Body_Builder”]Не ми се спори повече,моето мнение е да си вземе един съроватъчен за след трен.Комбинация от съроватъчен и млечнояйчен протеин е мн.добра(не ме разбирай да ги пиеш заедно,а по принцип)

Еми ще си взема такав за след тренировка ама можеш ли да ми предложиш някав ? Да е до 70-80 лева горе=долу качествен ли ще е за тия пари ?

10.06.06
18:43

[quote author=“KOKOTAISUNA”][quote author=“Buzinho”]Ако си ектоморфен тип за след тренировка е добре гейнър, а ако си ендоморфен - суроватъчен протеин. 1-2 часа преди тренировка гледай яденето ти да е богато на въглехидрати (овесени ядки, различни видове ядки - фъстъци, бадеми и т.н).

Е sorry ама не знам какво значи “ектоморфен” и “ендоморфен ” !?!? Може ли пояснение ?

http://www.bb-team.org/training/000598.php   И друг път малко по-активно търси из форума.

10.06.06
19:02

[quote author=“KOKOTAISUNA”]  Еми ще си взема такав за след тренировка ама можеш ли да ми предложиш някав ? Да е до 70-80 лева горе=долу качествен ли ще е за тия пари ?

Вземи си на Optimum 100% Whey Protein мисля че беше 62-64лв за 907г това е най-добрият

11.06.06
01:39

[quote author=“Buzinho”][quote author=“KOKOTAISUNA”][quote author=“Buzinho”]Ако си ектоморфен тип за след тренировка е добре гейнър, а ако си ендоморфен - суроватъчен протеин. 1-2 часа преди тренировка гледай яденето ти да е богато на въглехидрати (овесени ядки, различни видове ядки - фъстъци, бадеми и т.н).

http://www.bb-team.org/training/000598.php   И друг път малко по-активно търси из форума.

Axa eми явно сам  ендоморф  :)

11.06.06
11:38

Е баш такъв нема  :lol:  :lol: По-вероятно е да си ендоморф :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1