Манекен

10.06.06
18:57

Здравейте,имам един важен въпрос...на 17 години съм,66 кг и имам намерение да се захващам сериозно с фитнес,та въпроса ми е следния: искам да имам тяло като на манекен-релефно и не много мускулесто,а не като на боксьор-яко мускули ама никакъв релеф...какви упражнения трябва да правя,диета и т.н,за да стане работата....

10.06.06
19:14

Като за начало НВД ще ти трябва, програмата не е толкова от значение, важното е да нацелиш диетата

10.06.06
19:49

нямаше ли друг форум за менекените(тези с правите  :)  тела рамо ,талия, ханш еднакви)  :twisted:

[quote author=“cleaner”]нямаше ли друг форум за менекените(тези с правите  :)  тела рамо ,талия, ханш еднакви)  :twisted:

90/60/90 :)

13.06.06
17:14

не като на боксьор-яко мускули ама никакъв релеф.

еее човек обиждаш ме :) това за боксиорите не е вярно просто си гледал състезатели от свръхтежка категория

[quote author=“dido__”]не като на боксьор-яко мускули ама никакъв релеф.

еее човек обиждаш ме :) това за боксиорите не е вярно просто си гледал състезатели от свръхтежка категория

:)
късметлията- Ръсел Кроу- велик филм

13.06.06
18:44

[quote author=“dido__”]не като на боксьор-яко мускули ама никакъв релеф.

не се засягай ама по мои лични наблюдения боксьорчетата си имат малко мазнинки докато даже нашите бг манекени имат перфектно изваяни тела (справка-ники илиев-идеала ми за хармонично тяло !!!).та затова е питането ми,ама досега сички ми се дразнат и никои не ме насочи :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(

StronG™

13.06.06
18:56

Ами кажи колко си висок.за релефно и не много мусколесто тяло мисля че не се изискват кой знае какви усилия.Кажи колко процента мазнини имаш горе долу и типа тяло.Ние как да ти кажем какво да прявиш като недаваш информация :wink:

13.06.06
21:07

[quote author=“StronG™”]Ами кажи колко си висок.за релефно и не много мусколесто тяло мисля че не се изискват кой знае какви усилия.Кажи колко процента мазнини имаш горе долу и типа тяло.Ние как да ти кажем какво да прявиш като недаваш информация :wink:

Сори,моя грешка :oops: ...начи на 17 години съм,1.80,66 кг,от няколко месеца си правя лицеви,коремни и тичане,а сега през лятото имам намерение да почна да хода и на фитнес,щото май само вкъщи няма да стане :cry: .Както може да се съди по мерките ми (1.8м,66 кг) съм доста слаб но по корема имам малко мазнинки,които се опитвам да мора с тичане :? ...ми това е общо взето,ако има друго питайте :?:

13.06.06
21:32

[quote author=“korpusito”][quote author=“StronG™”]Ами кажи колко си висок.за релефно и не много мусколесто тяло мисля че не се изискват кой знае какви усилия.Кажи колко процента мазнини имаш горе долу и типа тяло.Ние как да ти кажем какво да прявиш като недаваш информация :wink:

Сори,моя грешка :oops: ...начи на 17 години съм,1.80,66 кг,от няколко месеца си правя лицеви,коремни и тичане,а сега през лятото имам намерение да почна да хода и на фитнес,щото май само вкъщи няма да стане :cry: .Както може да се съди по мерките ми (1.8м,66 кг) съм доста слаб но по корема имам малко мазнинки,които се опитвам да мора с тичане :? ...ми това е общо взето,ако има друго питайте :?:

Тръгни сега на фитнес  и не си прави изводите че имаш мазно по корема ! Прекалено малко маса имаш качи поне още 10 килограма и пак ще си поговорим :)

13.06.06
21:41

[quote author=“korpusito”][quote author=“StronG™”]Ами кажи колко си висок.за релефно и не много мусколесто тяло мисля че не се изискват кой знае какви усилия.Кажи колко процента мазнини имаш горе долу и типа тяло.Ние как да ти кажем какво да прявиш като недаваш информация :wink:

Моя съвет е следния. Забрави ги за малко тия манекенски истории. и се занимай със фитнес. Като преди това научиш малко за това как да си направиш добра диета и какви упражнения за какви мускулни групи да правиш /защо ако тръгнеш на фитнес и ядеш и тренираш “квото дойде” нищо няма да промениш/

Та потренирай малко виж как ще ти се измени тялото и прецени дали ти хартесва.

И да те усмокоя няма щанс за по малко от 2 години да заприличаш на някой от хората на който не искаш да приличаш. Личи си, че бъкел не разбираш за какво става въпрос, тъй като подобни промени в телосложението са невъзможни/освен клиничен случай, но това е найстина рядко/

Успех ти желая.

17.06.06
16:49

[quote author=“korpusito”]... боксьор-яко мускули ама никакъв релеф...какви упражнения трябва да правя,диета и т.н,за да стане работата....

по скоро искаш да кажеш като трибоец защото повечето боксьори са релефни дори и тези в тежката пак не са само мазнини

19.06.06
10:25

това за боксиорите е ебати глупостта защото на тях всеки грам мазнинка отгоре им е в минус.Те хората преди състезание са само мускули например по 75 кила а смъкват още 5-6 и се чудиш откъде и се изтормозват да влезнат в по-долната катеория а ти ми разправяш че не били релефни.Все едно да кажеш че бегачите на олимпииските игри не са релефни  :wink:  въобще във всички спортове с категории не можем да си говорим за излишни мазнини

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1