За гърдите ...

14.06.06
14:36

Здравейте !

Имам малък проблем или поне така аз си мисля.
Значи, имам чувството че гърдите ми като цяло са много паднали надолу , а си правя всичко както трябва 4 серии за горна , 4 серии за средна и 4 серии за долна част и сменям флайс със полуовър.Възможно ли е това или само аз така си мисля , защото като застана в профил наистина ми се вижда че са паднали надолу.

14.06.06
14:39

Гърдите ти са нормални не се притеснявай. А пък и формата зависи от гена.  :wink:

14.06.06
14:43

[quote author=“GrandMasterP”]Гърдите ти са нормални не се притеснявай. А пък и формата зависи от гена.  :wink:

Да ясно е че формата зависи от гена , но все пак с много труд може да се промени ;)

14.06.06
14:59

Да ясно е че формата зависи от гена , но все пак с много труд може да се промени ;)
ами ако толкова иска6 не прави долна. съсредото4и се върху горната 4аст

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1