трябва ми мнението ви!?!

16.06.06
11:20

здр на всички разгледах форума и видях,че всяка втора тема е “програма”или нещо такова.знам,че ви е писнало от този вечен вапрос,но няма към кого да се обърна.та разгледах 1000 програми и си”зглобих” 1.искам да ми кажете,дали става и дали трябва или е по добре да променя нещо.на 18 съм.170.70.тренирам от 1 година,но наскоро се реших да си взема протеин и декстроза.
1 ден-(гърди и трицепс)-лег,полулег,флаис,скрипец/лег с права,френско,скрипец и кофички до отказ ако имам сили
2 ден-(гръб и бицепс)-дъмбели,долен скрипец,скрипец зад врат,скр пред врат/прав с прав лост,скотово,дъмбели
3ден-(крака и корем)-клек и на всички уреди за крака/корема ми е до отказ
4ден-(трапец и рамо)-всички ги знаем
всички повторения са 3 серии по 8
виждам,че из м/у вас има доста вещи хора и ще съм ви мн благодарен,ако ми помогнете,благодаря ви предварително!

16.06.06
11:22

да добре си се ориентирал към комбинирането сега остава да кажеш и как ще комбинираш и почивките

16.06.06
11:31

Програмата е добра!  :D Ако 1 и 2 ден са понеделник и вторник значи според мен сряда трябва да ти е почивен ден  :wink:

[quote author=“cleaner”]да добре си се ориентирал към комбинирането сега остава да кажеш и как ще комбинираш и почивките

абе не го насърчавай! тази програма изисква стаж според мен!

16.06.06
11:33

ми мислех си да е на по седмиците,например-
1 ден-понеделник
2 ден-вторник
3 ден-сряда
4 ден-четвъртак
5,6,7(петък,събота и неделя)почивка за да може за 3 дни малко да ми починат,че точно тогава не съм на работа.
как е така,или да ги сложа м/у тях?
незнам,тва вече е друга тема,ама да те питам-има ли значение,че не тренирам по 1 и също време зареад работата ми,понеже съм на смени?мерси за отг,извиняваи за времето,то сигорно ви е писнало от такива кат мен,ама... :)

16.06.06
11:54

вкарай почивките между дните ден трен ден почивка и събота и неделя 2 пояивни - мисля че не е проблем различното време на трениране

[quote author=“shushi18”]здр на всички разгледах форума и видях,че всяка втора тема е “програма”или нещо такова.знам,че ви е писнало от този вечен вапрос,но няма към кого да се обърна.та разгледах 1000 програми и си”зглобих” 1.искам да ми кажете,дали става и дали трябва или е по добре да променя нещо.на 18 съм.170.70.тренирам от 1 година,но наскоро се реших да си взема протеин и декстроза.
(ПОНЕДЕЛНИК)——І1 ден-(гърди + бицепс)-лег,полулег,флаис,скрипец/лег с права,френско,скрипец и кофички до отказ ако имам сили
(ЧЕТВЪРТЪК)——- І2 ден-(гръб +трицепс)-дъмбели,долен скрипец,скрипец зад врат,скр пред врат/прав с прав лост,скотово,дъмбели
(ПЕТЪК)——3ден-(крака и корем)-клек и на всички уреди за крака/корема ми е до отказ
(ВТОРНИК)——-4ден-(трапец и рамо)-всички ги знаем
всички повторения са 3 серии по 8
виждам,че из м/у вас има доста вещи хора и ще съм ви мн благодарен,ако ми помогнете,благодаря ви предварително!

така мисля ,че е добре!

16.06.06
13:02

опа извинявам се явно несъм прочел внимателно гърди+трицепс не мисля че е добре както и гръб+бицепс ориентирай се към нещо друго сори за недоглеждането

16.06.06
13:07

оки,мерси за саветите

[quote author=“cleaner”]опа извинявам се явно несъм прочел внимателно гърди+трицепс не мисля че е добре както и гръб+бицепс ориентирай се към нещо друго сори за недоглеждането

и аз се извинявам- поправих се!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1