ПРОБЛЕМ:асиметричност

17.06.06
20:58

значи от едната страна перките ми се виждат а от другата не(не са мн големи от скоро се показаха) също и от едната страна корема ми е по оформен от другата
според мен това се дължи на гръдния ми кош...незнам защо незнам и как но от едната страна е по широк от другата :shock: от едната страна изкача навън а от другата не
на какво се дължи всичко това

забелязах го след като тръгнах на фитнес и тялото ми се поизчисти и пооформи...

????

17.06.06
23:07

пробвай да натоварваш с дъмбели повече слабата ти страна намали сериите за силната и прави с 1-2 серии повече за слабата

17.06.06
23:09

a специално за гръдния кош какво да правя (пулоувър досега съм правил само 1 път и беше с малко килограми малко повторения тъй като се схванах)
това как да го оправя??

17.06.06
23:14

пуловъра в комбинация с клек е много добро, имаче повдигане от лек с дъмбел в едната ръка, флайс пак с една ръка

[quote author=“buhalbot”]също и от едната страна корема ми е по оформен от другата
quote]

и на мене ляеата част на корема е не точно по-развита, а по -различна при мене това е от генетиката.

zweio

18.06.06
10:04

Силно се съмнявам да си генетично предразположен едната част на корема да ти се развива по-бързо от другата. Причината е другаде.

точно затова написах че е не по-развита, а по различна

18.06.06
12:19

значи това се получава от флайса така ли???

18.06.06
12:32

А на мен на корема едната плочка от левите ми е по голяма от съседната и дясна.По издута е.

DD

18.06.06
17:49

И на мене най-горната ми лява плочка е по-голяма от дясната.А като си поема дълбоко въздух и си глътна корема лявата част на гръдния ми кош изпъква малко повече.От какво може да е?Съмнявам се да имам гръбначно изкривяване, защото тренирам плуване от 1 години пък и си ходя доста изправен.

HA

18.06.06
20:57

[quote author=“buhalbot”]значи от едната страна перките ми се виждат а от другата не(не са мн големи от скоро се показаха) също и от едната страна корема ми е по оформен от другата
според мен това се дължи на гръдния ми кош...незнам защо незнам и как но от едната страна е по широк от другата :shock: от едната страна изкача навън а от другата не
на какво се дължи всичко това

забелязах го след като тръгнах на фитнес и тялото ми се поизчисти и пооформи...

????

И аз имам абсолютно същия проблен (това за гръдния кош) което доста ме притеснява :(

18.06.06
21:46

в някой случай несиметричноста си е генетична но нееднаквото развитие на мускулите е друго по скоро се дължи(според мен ) на неправилно изпълнение на някой упражнения напр на повечето хора дясната ръка е по силна от лявата и съм виждал ква ли не форма на изпълнение на повдигане от лег, всякак се опитват да бутат големи тежести и се гърчат под лоста като прехвърлят повече тежест на силната ръка, така че правете упражненията правилно не слагайте прекалено големи тежести

въпрос на ген, а може и на неправилна стойка, на бюрото, докато карш и т.н.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1