Л-Карнитин или Fat Burner ?

VI

24.06.06
10:40

Първо здравейте , значи сестрата не напира да видя кое е по-добро ,че иска да сваля килограми,аз видях ,че някои ги зимат и двете и има по-голям ефект ,но на мен ми трябва да ми кажете кое е по-добро? И ще има по-добри резултати ?Тенкс!

edit : да допълня че е отслабнала много килограми с НВД,бъхти на велоергометър всеки ден и т.н. :)

24.06.06
11:16

Имаше някаква тема кой с какво отслабвал. Карнитинът беше с повече привърженици.

Имай предвид, че Карнитин нормален (без изгъзици с високи цени) ще ти излезе 20лв - 60 таблетки - 15 дена

Бърнърът - Super Fat Burners - 20лв - 100 таблетки - 30 дни

Та си направи сметка.

24.06.06
11:17

[quote author=“viruss”]Първо здравейте , значи сестрата не напира да видя кое е по-добро ,че иска да сваля килограми,аз видях ,че някои ги зимат и двете и има по-голям ефект ,но на мен ми трябва да ми кажете кое е по-добро? И ще има по-добри резултати ?Тенкс!

edit : да допълня че е отслабнала много килограми с НВД,бъхти на велоергометър всеки ден и т.н. :)

В много от фетбърнърите има л-карнитин. Идеята е, че се атакуват мазнините по няколко начина, мисля, че е по-добрия вариант.

24.06.06
14:57

Лично на мен бърнарчето ми свърши по-добра работа.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1