колан

29.06.06
21:41

здравейте.Искам да питам дали има ефект от гумените колани за отслабване,щото чух изказвания от рода на че после кат пиеш чаша вода и изразходената пот се връща?

29.06.06
21:46

така се получава.изпотяването е за сметка на обезводняване, а не на изгаряне на мазнини

StronG™

29.06.06
22:00

[quote author=“FRANKO1”]така се получава.изпотяването е за сметка на обезводняване, а не на изгаряне на мазнини

Демек да не пием вода ли :) с;ед потенето?

29.06.06
22:07

Според мене тия колани са една голяма ГЛУПОСТ. Как така като се потиш ще гориш мазнини?
Ами че аз след всяко лято значи тряабва да излгеждам Като перфектен Билдер, с изключително нисък процент мазнини , щото се потя много всеки ден и без такива колани!

29.06.06
22:15

не съм казал да не се пие вода, даже напротив.разни такива колани, найлони и тнт могат да помогнат да се влезе в категория, но не и за отслабване.

30.06.06
22:33

аве коланите помагат и то много за 2 седмици сам го носил обшо 6 пути и сжалих от обиколката си 3 см

30.06.06
22:34

То ако бе така лесно всички да сме с колани какво ще правим по залите

15.07.06
16:21

Ми за по лесно сваляне на талията се слагат такива колани (неопренови ли, как бяха) като се потиш смъкваш по-бързо мазнините... и по залите много хора вървят с такива колани

[quote author=“Taison”]Ми за по лесно сваляне на талията се слагат такива колани (неопренови ли, как бяха) като се потиш смъкваш по-бързо мазнините... и по залите много хора вървят с такива колани

Знам за кои хора говориш и честно да ти кажа повечето ходят с тях, защото имат проблеми в кръста.

Коланите обезводняват дадената област. След като пиеш вода се връща старата ситуация. Това спарва кожата и ти причинява дискомфорт. Менажираш яденето, правиш си тренировки и смъкваш. Никой колан няма да те направи фин.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1