Проблем с гърди..

02.07.06
00:23

Разтежа на гърдите ми изостава. От 2-3 месеца си вдигам все едни и същи килограми.

Понеделник тренирам гърди и бицепс
лежанка 3х8
горна лежанка 3х8
долна лежанка 3х8

на 15 години съм
тренирам от някъде 7 месеца, изпълнявам всичко точно и чисто. Тежа 65 килограма, и съм висок 183см.

02.07.06
00:27

[quote author=“jonidev”]Разтежа на гърдите ми изостава. От 2-3 месеца си вдигам все едни и същи килограми.

лежанка 3х8
горна лежанка 3х8
долна лежанка 3х8

на 15 години съм
тренирам от някъде 7 месеца, изпълнявам всичко точно и чисто. Тежа 65 килограма, и съм висок 183см.

Промяна е решението. Сменяш упражнения, брой серии, променяш повторенията.
Например, смени горната лежанка с флайс и долната с кофички.

02.07.06
09:44

Пробвай с методът на негативните повторения  :wink:

[quote author=“jonidev”]Разтежа на гърдите ми изостава. От 2-3 месеца си вдигам все едни и същи килограми.

лежанка 3х8
горна лежанка 3х8
долна лежанка 3х8

Ако искаш маса спри да правиш долната лежанка,сериите на другите 2 упражнения са ти много малко,на нормалната лежанка не познавам човек, които да прави по-малко от 5 серии (пирамидално),на горната поне 4 серии,после вместо долна лежанка прави флаис,кофички или нещо друго.За гърдите трябва да имаш минимум 16 серии на тренировка,в момента имаш 9…

02.07.06
11:00

[quote author=“MI5”][quote author=“jonidev”]Разтежа на гърдите ми изостава. От 2-3 месеца си вдигам все едни и същи килограми.

лежанка 3х8
горна лежанка 3х8
долна лежанка 3х8

Ако искаш маса спри да правиш долната лежанка,сериите на другите 2 упражнения са ти много малко,на нормалната лежанка не познавам човек, които да прави по-малко от 5 серии (пирамидално),на горната поне 4 серии,после вместо долна лежанка прави флаис,кофички или нещо друго.За гърдите трябва да имаш минимум 16 серии на тренировка,в момента имаш 9…

Може и 15 серии  :wink:

LU

03.07.06
17:51

[quote author=“MI5”][quote author=“jonidev”]Разтежа на гърдите ми изостава. От 2-3 месеца си вдигам все едни и същи килограми.

лежанка 3х8
горна лежанка 3х8
долна лежанка 3х8

Аре стига на нормална лежанка минимум 5 серии!Махимума колко е 10?
2 загряващи + 4 нормални са напално в нормата за нормална лежанка!

03.07.06
20:41

лежанка 3х8
горна лежанка 3х8
долна лежанка 3х8

на 15 години съм

Пич, бях в абсулютно същото положение. Просто спри за две седмици да тренираш и после дай пак като си отпочинеш. Предложението на vladimir.nikolov също е добро. Стресирай ги по различен начин тия гърди като сегашния не помага :P

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1