Какво да променя???

03.07.06
14:11

Искам  да ви питам нещо свързано с тренировките.Успях да сваля за 3-4 месеца сериозни тренировки няколко килограма с обилно потене,с малки почивки между сериите,интензивност във всяка тренировка, пиене на Л-карнитин,въртене на велоергометър след всяка тренировка по 15-20 мин.и сега се усещам по-релефен,по-лек и повече се харесвам общо взето, защото намалих и обиколката в кръста сваляйки мазнини от там.НО.....наред със всичко това,което пак повтарям е много положително,забелязах и една негативна страна,която ме притеснява и тя е че заедно с мазнините се оказва че съм свалил и от обиколките-ръце,гърди,гръб....всичко.Особено очебийно е на ръцете-преди имах по-голяма ръка:-(

Молбата ми към вас е за съвет какво да направя, че да запазя общо взето сегашния си вид, а едновременно с това да кача малко маса за да стана по-плътен и обемен.Защото сега изглеждам общо взето малък...Да почна да пия ли нещо,незнам.Преди пиех аминокиселини преди и след тренировки и след месец,месец и половина престанах-дали това не беше причината да започна да спадам,незнам.Трябва ли да почна и креатин,въобще какво е мнението ви

03.07.06
14:41

Когато сваляш - сваляш от цялото тяло (ръце, крака, корем и т.н.) неможе само където искаш. Сега щом си постигнал това, което си искал сега почни да дигаш за маса. По-малко повторения (8-10) почивки м/у сериите около 1-2 мин, м/у упр. по 3 мин почивка макс. Недей да правиш кардио всеки ден ами 2-3 дена в седмицата макс и по-добре в почивните дни, когато не тренираш. Яж по-стабилно - повече и белтъци и въглехидрати(но не прекалявай много :wink: ) Пък за добавки за един протеин ако имаш пари няма да е зле, ама може и без него.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1