Режим на хранене :)

^L

04.07.06
00:40

1.83 съм висок, тежа 70кг, на 14 години съм, гръдната ми обиколка е 95см,талия-75sm , ханш- 78sm , китка-18sm , глезен-25sm , ръката ми е 29см, спортувам професионално волейбол всеки ден по час и половина :), досега не съм спазвал никакви хранителни режими, мисля че нямам никакви заболявания, занимавам се с интелектуален труд  :D , мисля да използвам хранителни добавки, но още не съм се интересовал от тях, ми за хранителни добавки не бих отделил повече от 50-100 лева :), искам да кача мускулна маса да има и релеф :) и колкото по-бързо толкова по-добре...няма значение какво ще е натоварването или колко често ще ходя....та някой ще може ли да ми направи някакъв хранителен режим  :D

04.07.06
13:10

абе за покачване на тегло просто яж по 5-6 пъти и наблягай на месото  поразгледай из форума и ще откриеш каквото те интересува

05.07.06
20:46

щом имаш

китка-18sm , глезен-25sm ,

мисля че трябва да поразгледаш форомите икакто флу вика да ядеш по 5-6 пути на ден ама да знаеш че ще ти е мн трудно да качваш щото ренираш спорт :)

трябва ти сериозна хранителна система... не става с форуми. нямаш ли тренер дето да разбира от хранене. нали казваш че проесионално тренираш

трябва ти сериозна хранителна система... не става с форуми. нямаш ли тренер дето да разбира от хранене. нали казваш че проесионално тренираш

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1