Бицепс?

07.07.06
15:53

Абе хора знаете ли как да направия бицепса по добре очертан. Принципно съм слаб с дълги мускули и сигурно тук е проблема Ръката ми е 38 см стаж година и половина не мога да кажа че ми е съвсем малка ръката но бицепса стои някак си дълъг а не като топка знаете ли как може да се промени това с кви упражнениа кво що? мерси предваритлено

07.07.06
18:58

Щом са ти дълги мускулите  не може да ти се скъсят ей така, така че се примири с положението. И без това сега ръката ти явно е прилична- 38 см.

07.07.06
19:25

можеш да не пускаш до долу щангата при свиване за бицепс - да правиш половинки.. така със сигурност ще стане по-топчест ама после да не се оплакваш, че ти е мн топчест  :lol: включи и концентрично сгъване като последно упр в тренировката ти за бицепс

TU

07.07.06
20:02

http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=17550
:lol:

InDaHEad

08.07.06
00:29

И аз се чудя сгуването прав с щанга как да го правя,да пускам ли до долу или половинки направо....как ще има по-голям ефект...

08.07.06
00:36

[quote author=“InDaHEad”]И аз се чудя сгуването прав с щанга как да го правя,да пускам ли до долу или половинки направо....как ще има по-голям ефект...

Сгъвай до долу 5-6 повторения и довърши серията с половинки :roll:

08.07.06
08:30

Aм, казват че и сгъването с права щанга се отразявало по-добре на бицепса, но натоварвало повече китките.
Аз поне, отскоро действам така: започвам с права щанга, а големите кила ги довършвам с кривата. :)

[quote author=“marin_18”]Абе хора знаете ли как да направия бицепса по добре очертан. Принципно съм слаб с дълги мускули и сигурно тук е проблема Ръката ми е 38 см стаж година и половина не мога да кажа че ми е съвсем малка ръката но бицепса стои някак си дълъг а не като топка знаете ли как може да се промени това с кви упражнениа кво що? мерси предваритлено

ами като налееш малко маса... може и да се получи!
инак концентрирано сгъване е истината!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1