Въпрос

07.07.06
20:23

Как е!
Значи искам ващо мнение. Ходя от около 3 и половина месеца и се спрях на една от програмите във форума за покачване на мускулна маса дето е за начинаещи(3 дневен сплит). Обърнете не за Абсолютно начинаещи! Да не се объркате.
Висок съм 183 см някаде и тежа между 78-80 кг. Пия Ултра Уей на Нутрим. Дето е 90%

На ден ям по около 350-400 грама пушено пуешко филя ( почти всеки ден) и когат има и пиешко , кюфтета и квот ми падне. И другите там сирене яйца понякога когат има ... овесени ядки и други хляб пълнозърнест и други.

Та въпроса ми е тренировките добре ли са да прая ли корекции? Яденето добре ли и или трябва още? И ако продалжавам с тва хранене ще има ли ефект?

07.07.06
21:17

Незнам “Как е” ,но аз поне не разбирам какво питаш?
Ако въпроса ти е свързан с храненето има си такъв раздел, а колкото да тренировката не мислиш ли,че щом е сложена в сайта значи е тествана и направена от опитни спортисти?

07.07.06
22:07

[quote author=“Nask0`”]Незнам “Как е” ,но аз поне не разбирам какво питаш?
Ако въпроса ти е свързан с храненето има си такъв раздел, а колкото да тренировката не мислиш ли,че щом е сложена в сайта значи е тествана и направена от опитни спортисти?

Не ве брато главния ми въпрос е дали тренировката и храненето ми са и дали ще има прогрес. Това “Как е” е обръщение към всички... например “Здравейте” и т.н.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1