Малък въпрос

08.07.06
21:07

Здравейте !!
Та от скоро започнах фитнеса и здравото плюскане и забелязах че съм започнал да се разширявам в ръцете и гърба главно ,НО и в талията и корема  :oops:  та въпросът ми е как да си запазя талията и корема доколкото е възможно , че не искам да се ушишкам  :?:  :?:

08.07.06
23:24

ми спри със “здравото плюскане” и яж каквото, когато и колкото трябва

09.07.06
00:12

По малко мазнини,по-малко въглехидрати и повече протеин. Плюс това прави повече кардио и се движи повече за да не стане проблема с корема по-наложащ.

09.07.06
12:38

ми аз си спортувам редовно,хода да ритам но сигурно съм качил малко защото трябваше  да  почивам тези дни , и не съм спортувал от Срядата и си ям здраво и най-вероятно е от това да е .Обаче не ми стана ясно дали ще може от футбол и преси да понамаля обиколките

09.07.06
13:11

ако не спазваш хранителен режим, няма да се получи.по-нагоре ти казаха горе-долу какво е добре да ядеш и какво не

09.07.06
14:54

да де знам какво да ям но явно е от това че не спортувах тези дни а пък и ми е малко подут корема ма нее болка за умиране

[quote author=“FRANKO1”]ми спри със “здравото плюскане” и яж каквото, когато и колкото трябва

по точно няма накъде.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1