Дайте съвет относно тази програма...

Темата е заключена.

15.07.06
15:01

Значи аз съм на 17 г. висок съм 185 см. и тежа 83-85 кг. искам да сваля малко килограми и да стегна корема мисля да тренирам по тази програма а също така и да взимам Super Cuts III ето я и програмата:

Понеделник:Гърди
Вторник:Бицепс+Трицепс
Сряда:Корем+велоаргуметър(25мин)
Четвъртък:Крака+Рамо
Петък:Корем+велоаргуметър(25мин)
Събота:Гръб
Неделя:Почивка

Кажете какво мислите искам да сваля около 5-7 кг. разбира се с подходят хранителен режим,тренировки и с този продукт на Universal.Предварително благодаря!!!

15.07.06
16:19

немога да разбера за каквотие да ходиш на фитнес само за един корем и за колелото.. като има6 други силови упражнения тогава караи колело по 30 мин след 1-2 сед праи6 на 40-50 мин каране а когато не ходиш на фитнес бягаи сутрен рано по 20 мин и готово.. какви добавки взема6 ?

16.07.06
13:25

За сега никакви мисля да взимам Super Cuts III.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1