Програма за релеф на ръцете?

Plamkoo

16.07.06
23:45

Здравейте на всички , значи тренирам от 2 месеца някъде , здравичък съм , но искам да ми помогнете , ако може да ми кажете някаква програма за релеф главно за ръцете и , ръката ми е 35 дясната и 34 лявата не искам повече да ги уголемявам , или да ми кажете какви упражнения да правя и с колко кила и  аз сам да си разпределя програмата
висок съм 185см
тежа 73кг
Благодаря Ви. Нов съм  :roll:

B_Ball_P

17.07.06
00:05

абе направи я 40 и тогава мисли за орелефяване ... ако на 34 я орелефиш, ще е 33-32 релефна ... то 34 е мноооого малка ръка камоли 32!!!!!!!!  :wink:

17.07.06
08:58

Не е изобщо малка аз съм на 14 и съм със същите мерки и нищо не му пречи на човека да си я орелефи.Програмите за релеф са същите ,но просто ги правиш с повече повторения и по леки тежести.А иначе аз ще права до 44 някъде ,когато стане не бързам и тогава ще мисля за релеф.
:wink:

B_Ball_P

17.07.06
10:33

чакай малко, ама той е 185 бе момче!!!!на 185 височина, 34 ръка стои малка!!!! :wink:

17.07.06
11:00

[quote author=“B_Ball_P”]чакай малко, ама той е 185 бе момче!!!!на 185 височина, 34 ръка стои малка!!!! :wink:

Добре де той е решил да я орелефява и иска съвети, а не да му казваме дали му е малка или не аз съм 180 и 35 ръка изобщо не ми изглежда малка височината не е най-важното  :wink:

19.07.06
17:38

[quote author=“Nask0`”][quote author=“B_Ball_P”]чакай малко, ама той е 185 бе момче!!!!на 185 височина, 34 ръка стои малка!!!! :wink:Добре де той е решил да я орелефява и иска съвети, а не да му казваме дали му е малка или не аз съм 180 и 35 ръка изобщо не ми изглежда малка височината не е най-важното  :wink:

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

DunevmotorSport

21.07.06
15:16

Е и аз съм със същите мерки само че 15 год.Много смешно ми седи тая ръка на мене на тая височина.

21.07.06
15:27

[quote author=“Nask0`”][quote author=“B_Ball_P”]чакай малко, ама той е 185 бе момче!!!!на 185 височина, 34 ръка стои малка!!!! :wink:Добре де той е решил да я орелефява и иска съвети, а не да му казваме дали му е малка или не аз съм 180 и 35 ръка изобщо не ми изглежда малка височината не е най-важното  :wink:

Всъщност си прав.
Зависи си от човека, структурата и както го казвате - омазнеността, например ако си като булдозер в рамената и гърба, определено и ръцете трябва да са ти чудовищни за да се постигне съразмерност, визия и т.н.

22.07.06
00:53

И как ги правите тия магии да орелефявате локално ????
Абе хоре не се карайте , друга е работата тук

За релеф ти е нужна маса. Иначе стои грозно. И то при немалка височина като твоята.

02.08.06
19:10

Моя съвет е да налееш още в ръцете 34 не е кой знае колко :wink:  Знам кво е с тея дълги ръце аз съм 190см ръката ми е 38 но пак стои не много голяма а ниакой дето 170см и има ръка 36 изглежда по здрав от мене. Плюс това 185см и 73 кила се връзват не би трябвало да си много омазнен съотевтно и за орелефяване е рано да се мисли.

LU

02.08.06
22:15

[quote author=“marin_18”]Моя съвет е да налееш още в ръцете 34 не е кой знае колко :wink:  Знам кво е с тея дълги ръце аз съм 190см ръката ми е 38 но пак стои не много голяма а ниакой дето 170см и има ръка 36 изглежда по здрав от мене. Плюс това 185см и 73 кила се връзват не би трябвало да си много омазнен съотевтно и за орелефяване е рано да се мисли.

Аз съм 1,75-7 ръката ми е 39 студена,как мислиш ми стои?!
И не съм никак доволен!Мисля да я напрая 45 и тогава да я релефя!И ако релефиш без стероиди едва ли загубата ще е само 1 см,поне 3-4 :)

03.08.06
09:07

Е то винаги на човек му се иска още :lol:  Със сигурност обаче изглеждаш по здрав от някой дето има ръка 39см и е висок 195см. Стероидите също могат да бъдат решение ама той ако 14 години почне да ги зима... :?

04.08.06
00:03

Вижте какво пита човека , стига сте се изхвърляли

04.08.06
13:13

момчето може да си има други цели  , не му се карайте толкова
luckyteam точно му го е казал , при натурално чистене риска от загуба на мускулна маса е доста висок ..
а и ръста си има голямо значени ..аз съм с 15 сантиметра по нисък от него , малко по голяма ръка имам и озбощо не седи добре ...но се пак секи си има цели към които се стреми ...

04.08.06
13:41

[quote author=“Plamkoo”]Здравейте на всички , значи тренирам от 2 месеца някъде , здравичък съм , но искам да ми помогнете , ако може да ми кажете някаква програма за релеф главно за ръцете и , ръката ми е 35 дясната и 34 лявата не искам повече да ги уголемявам , или да ми кажете какви упражнения да правя и с колко кила и  аз сам да си разпределя програмата
висок съм 185см
тежа 73кг

абе момчето пита конкретен въпрос а вие тука какви безсмислици говорите тцтц  :lol:

увеличи броят повторения на 14-18 и вкарай дроп серии. Прави два пъти кардио на седмица по 30 мин. Хапвай чисто. успех!

05.08.06
00:25

[quote author=“JohnRambo”][quote author=“Plamkoo”]Здравейте на всички , значи тренирам от 2 месеца някъде , здравичък съм , но искам да ми помогнете , ако може да ми кажете някаква програма за релеф главно за ръцете и , ръката ми е 35 дясната и 34 лявата не искам повече да ги уголемявам , или да ми кажете какви упражнения да правя и с колко кила и  аз сам да си разпределя програмата
висок съм 185см
тежа 73кг

абе момчето пита конкретен въпрос а вие тука какви безсмислици говорите тцтц  :lol:

увеличи броят повторения на 14-18 и вкарай дроп серии. Прави два пъти кардио на седмица по 30 мин. Хапвай чисто. успех!

Момче за какви дроп серии говориш ? Той има 2 месеца стаж...  Няма смисъл да се претоварва с тия дроп серии...

Колкото до автора неможеш да орелефиш индивидуалнo мускулна група(ръцете)... Ако ще чистиш - чистиш всичко....
Ако смяташ, че има какво да орелефяваш си направи едно НВД от тук  :arrow:  http://bb-team.org/nutrition/000183.php. Прави 3 пъти в седмицата кардио  :arrow: http://www.bb-team.org/training/000302.php и увеличи повторенията при упражненията(14-15), тежеста си я определяш така, че като направиш 15тото повторение да нямаш сила за повече( не да направиш 15 повторения обаче да имаш сила за още 3 премерно...) Това е общо взето  :wink: Айде сега бегай У залЪтЪ !  :lol:

newbie

05.08.06
04:59

направи едно упражнение за маса в начало Бицепсово сгъване с щанга след това 2 упражнение за оформене като Бицепсово сгъване на скрипец и Сгъване на макари с две ръце 3 серии по 12 пъти , за трицеп също . Ама май няма смисъл още за оформяне . аз съм 1.73 и съм с 39см ръка и не ми изглежда чак кой знае какво е , по добре прави за маса , твоите ръце са малки , като правиш за маса без да искаш ще правиш и за релеф едновременно

KA

08.08.06
12:23

Какво е сгъване на макари?

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1