Едно нещо за корема.

KA

25.07.06
22:35

Имам малко мазнини по долната част на корема и въпросът ми е как да го премахна.

Всяка тема със заглавие тип “хеееелп спешно е!!!!!!!!!!!” съдържа отговор на въпроса ти. Търсенето ще ти отнеме по-малко от 3 минути. Търси в методиките за трениране и режимите за понижаването на теглото.

lex cazinsky

26.07.06
00:06

абе - сложете една ВАЖНА тема горе “Корем , коремни мускули , 6-packs abs , секси-талия” ... да стои поне за лятото , че всеки втори само от това се интересува  :roll:

коремът е мускул - нуждае се от хипертрофия - освен ако плочките не са ти генетично заложени. Но и дори да са - ако си ги покрил обилно с мазнини - файда никаква - тогава почват диетите. Мога да ти препоръчам и да скачаш на въже  , щото от това друсане съм забелязал , че ефекта върху корема е особено ползотворен. При все - и тук и навсякъде ще чуеш , че мазнини се свалят комплексно - няма малко от тук , малко от там , пък много от тук и от еди-къде си. Малко си закъснял за плажната фиеста , но ако си много навит за фаянс - двуразово HIIT кардио и зверска диета - ако не припаднеш , ще си бомба  :lol:  ... ебавам се - ама може да правиш кардиото и веднъж на ден де - рано сутрин за предпочитане.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1