RQ: Търся програма за трениране.

30.07.06
23:56

Значи не взимам никакви добавки. Не взимам и химия. Тренирам ей така лятото с колкото сила си имам. Всеки ден правя по една мускулна група: 1 ден - Гръб; 2-ри Ръце (бицепс и трицепс); 3-ти Рамо; 4-ти Гърди; 5-ти Крака; един ден почивка и после пак отначало. Два или три пъти седмично правя и корем. Ходя по обед на фитнес, като ям един път преди фитнеса, после веднага след залата и след това още 2 пъти през 2-3 часа. Ям предимно пиле и риба, ориз, банани, салата, белтъци. Та искам да попитам с такъв режим на трениране и без добавки по колко упражнения за група да правя, по колко серии и повторения и кои упражнения са най-подходящи? Така ще я карам мисля до септември-октомври някъде (имам предвид без да взимам нищо), като тренирането ми през тези месеци са с идея за покачване на масата, макар и без добавки.

31.07.06
02:02

Лег, Мъртва тяга, и Клек са най подходящите упражнения, от тях се расте най много.
Правиш по 5 серии по 10-12 пъти.
И немисля, че през лятото ще качиш кой знае колко..
по добре или вземи добавки или изчакай зимата и тогава качвай..
но ако ли не се тъпчи и дано имаш успех..
прави по 3 4 упражнение за група 10-12 повторения

31.07.06
19:34

Аминокиселини, протеин и креатин - тези добавки ли да взимам?
Преди взимах на GENESIS продукти - AMINO ACID 1900, MILK & EGG PROTEIN и CREATINE MONOHYDRATE. Казват, че са добри.

01.08.06
12:45

Има си специален раздел за добавки

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1