Набирания ????

31.07.06
16:26

Може въпроса ми да ви се стори тъп обаче трябва да попитам.Как е по ефикасно да се правят набиранията с широк хват -Палеца да е отгоре на лоста или от долу на него.И недейте казва че няма разлика защото я усещам. БЛАГОДАРЯ!!! :)

31.07.06
16:47

Широк хват, палеца от горе, разбира се. По принцип според хвата натоварваш една час повече друга по малко, пример ако е тесен натоварваш повече и бицепсите и така :lol:  :lol:

31.07.06
17:31

Аз ги правя 50/50 - подхват и надхват, че да е по-весело.  :)

Ей тук са обяснени -> http://www.bb-team.org/exercise/000051.php

31.07.06
21:47

[quote author=“NRG52”]Аз ги правя 50/50 - подхват и надхват, че да е по-весело.  :)

Ей тук са обяснени -> http://www.bb-team.org/exercise/000051.php

Човека пита палеца отдолу или отгоре не надхват или подхват .... и тука не е разяснен въпроса му !

DO

31.07.06
22:16

мисля че няма значение на кой както му е удобно

01.08.06
08:27

[quote author=“donPECI”]мисля че няма значение на кой както му е удобно

Има значение палеца трябва да е отгоре ... И докато ги свикнеш прави с малко по тесен хват

01.08.06
19:23

ихуууууу тоя палец ко прай че не моа се сета !!!!!!
ако иска палеца мое си го вкара в д-то ефекта ще е същия !
няма никакво значение къде ще ти е палеца !

01.08.06
22:25

[quote author=“batspirooo”]ихуууууу тоя палец ко прай че не моа се сета !!!!!!

хаха има значение тогава ще трябва да се набира с 1 ръка :lol:
а иначе дали отгоре или отдолу и аз не виждам къде е голямата разлика .. :wink:

02.08.06
02:03

[quote author=“valaraukarky”][quote author=“batspirooo”]ихуууууу тоя палец ко прай че не моа се сета !!!!!!

хаха има значение тогава ще трябва да се набира с 1 ръка :lol:
а иначе дали отгоре или отдолу и аз не виждам къде е голямата разлика .. :wink:

И аз мисля че няма значение , единственото което се сещам е че може би ако е отгоре тогава предмишницата ще се натоварва по малко ?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1