Коремни преси всеки ден?!

Темата е заключена.

03.08.06
18:31

Ако правя всеки ден коремни преси 3 серии до октаз ще претренирам ли?!

03.08.06
18:36

Да

Разбира се, че не.3 серии за корем са нищо,без значение, че ще са до отказ.След 1вите 2 пъти мускулите ще привикнат на натоварването и дори няма да имаш и мускулна треска.

03.08.06
20:54

Аз правя 3х30 с 10кила на корема и следващия ден имам доста мускулна треска. Ще претренираш.

RE

03.08.06
21:00

[quote author=“YaN3v”]Ако правя всеки ден коремни преси 3 серии до октаз ще претренирам ли?!

Няма смисъл толкова често.Прави през ден - Рвзултата ще е същия. :wink:

03.08.06
21:48

според мене само чрез експериментиране ще разбереш кое е най доброто за тебе
:idea:

[quote author=“topDevil”]Аз правя 3х30 с 10кила на корема и следващия ден имам доста мускулна треска. Ще претренираш.

Веднага ми прави впечатление че правиш с 10кг,значи говорите за 2 различни неща.Иначе според мен е излишно всеки ден да се тренира корема.

04.08.06
00:00

Темата е дъвкана 1000 пъти, потърси малко инфо въпреки че получи отговор

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1