Въпрос относно тренировка за крака.

07.08.06
15:15

Значи аз не тренирам за крака поради предразположение към разширени вени.Дюстабанд съм и знам че хора от семейството ми имат разширани вени.До попитам има ли някакво голямо значение ако не тренирам за крака,аз по принцип си ритам с приятели по 2 два часа и краката са ми във форма не са се отпуснали яко.Става въпрос че немога да тренирам както примерно за гърди,бицепс,трицепс,рамо и т.н.

ZO

07.08.06
17:53

Принципно ако тренираш яко и качиш доста маса в горната част на тялото дори краката ти да са добре в един момент ще започнат да изостават от другите мускули,а и освен това съм чувал,че тренировката за крака покачва тестостерона.Освен това при тренировката за крака кръвообращението се стимулирамного(участват големи мускули),а това помага при възстановяването на другите мускули.Общо взето е важно да се тренират и крака,но щом нямаш възможност да го правиш недей,аз също не съм тренирал крака(едва наскоро започнах),пък имам резултати(е не е нещо супер,но все пак).

07.08.06
18:20

Както каза момчето в предния пост само ако тренираш ако и горната част ти напредне много тогава ще се забелязва разликата и ще изглежда смешно. А сега един съвет от мен за разширените вени: ако можеш всеки ден стой с вдигнати крака за да намаляваш напрежението вав ваните за около половин час и след товая ги налагаи с влажни зелеви листа. Това е помогнало на няколко познати опитаи няма да загубиш. Със Здраве :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1