Хранене.Кога?Как?

07.08.06
15:48

Искам да попитам добре ли е да ям мюсли 1-2 часа преди тренировка?Аз ставам сутрин към 6-6:30 хапвам го и отивам 8 и нещо на фитнес.След тренировка прочетох е добре да се яде яйца,банани,прясно мляко и след около 1-1:30час да се яде риба,ориз,пилешко месо,картофи,боб.Ако не е така поправете ме.Ако дадете някой по удачен вариант ще съм ви благодарен също.
Също така по колко пъти да ям на ден?Аз съм около 90 килограма,висок на 16 години и половина.Отслабнах преди да започна с фитнеса доста и постепенно почнах да си качвам килограми като вече не ям сладко и хляб.

07.08.06
15:54

сутрин преди тренировка си направи един омлет заедно с мюсли. Това е идеално. След тренировак хапни два банана и суроватъчен протеин/аминокиселини.  Мляко няма смисъл след тренировка. един-два часа след това яж месо с ориз. успех

07.08.06
15:55

Гледай само да не ядеш риба и мляко,че най-много да ти се доповръща
Минимум 3 часа и половина трябва да има интервал от хранене с рибни изделия и хранене с млечни изделия...

07.08.06
15:56

[quote author=“djpetko”]Гледай само да не ядеш риба и мляко,че най-много да ти се доповръща
Минимум 3 часа и половина трябва да има интервал от хранене с рибни изделия и хранене с млечни изделия...

хаха така ли било :lol:  аз пък редовно ям риба с кисело мляко и нищо ми няма.

07.08.06
19:07

[quote author=“JohnRambo”]сутрин преди тренировка си направи един омлет заедно с мюсли. Това е идеално. След тренировак хапни два банана и суроватъчен протеин/аминокиселини.  Мляко няма смисъл след тренировка. един-два часа след това яж месо с ориз. успех

Добре де.Освен банани какво по-точно е най-добре да ям след тренировка за задържане на мускулите.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1