Дайте си мнението!

22.08.06
20:58

Значи схемата е следната:
сутринта рано бягам на гладно (спринтове за издражливост)
към 4 часа ходя на фитнес (здраво)
а след това в 7 и 30 съм на карате (там ми късат гъза)
и вечер обикновенно ходя да прая кофички и набирания (нормано без да се мъча много)

според вас много ли е като се има предвид , че се храня добре (е поне почнах , допреди скоро време не беши така  :D ) , но не се чувствам отпаднал добре съм си , но на вас как ви звучи ?

Аз лично това не бих го издържал цялото мисля. На кое от тия всички неща наблягаш най - много? Имам предвид искаш да наблягаш. Предполагам фитнеса или каратето.

22.08.06
21:31

[quote author=“bakal”]Значи схемата е следната:
и вечер обикновенно ходя да прая кофички и набирания (нормано без да се мъча много)

според вас много ли е като се има предвид , че се храня добре (е поне почнах , допреди скоро време не беши така  :D ) , но не се чувствам отпаднал добре съм си , но на вас как ви звучи ?

Яко тъпо претрениране ми звучи. Дори и нищо от изброеното да не правиш на обороти каквито трябва, пак ще си набутан.

/Кви са тия спринтове сутрин и то на гладно?

Спирай с глупостите, иначе ще съжеляваш жестоко, рано или малко по-късно.

22.08.06
22:11

tpd какво точно искаш да кажеш с това , че ще съжелявам , ще умра ли или какво  :shock:  ?

22.08.06
22:23

boxerg: най-вечи наблягам на фитнеса , а на каратето колкото ме наблегнат трениорите  :)

Ами значи трябва да минеш на фитнес и тичане сутрин само. Ама пък не знам как ще спреш каратето щото сигурно те карат да ходиш. Малко особен случай си, ама определено претренираш.

JI

22.08.06
23:01

според мен направи следното спирай спринтовете и кофичките напълно безмислено логиката ти не трябва да е колкото повече по добре а
много малко с много голяма интензивност и много почивка и ядене !
тоест ходи на финтес сутрин след обилна закуиска ( 1 4ас и половина след нея )
и на карате минимум 8 часа след като си ходил на фитнес айде успех
и спирай тъпите експерименти ....

EL

28.08.06
10:50

bezizvesten спринта го прави в нетренировъчен ден(примерно в събота и неделя) когато не тренираш нито карате нито фитнес пак на гладно, а кофичките и набиранията ги махни. Аз ако бях на твое място така щях да направя  :wink:

28.08.06
12:29

Целта ти маса ли е да качваш, щото аз като тренирах карате ми беше доста добра кардио тренировка. :)
Иначе спринтовете наистина можеж да ги изместиш за почивните дни, а кофички прави с фитнеса - най-добре ги включи в програмата. Така ще имаш и повече време.

28.08.06
12:47

Целта ти маса ли е да качваш

целта ми е да сваля излишните килограми и да кача чиста мускулна маса , а за бягането ми стана ясно
Мерси!

28.08.06
12:56

To хубаво, ама след тренировка с тия ударни спортове, няма ли да ти излезне душицата, а и ...лично според мен, това те предразполага към контузии.

28.08.06
12:59

контузиите ги остаи на страна , нямам проблеми вечи с тях отначалото имах , но се свиква  :lol:

28.08.06
13:03

Виж сега братле всичко зависи от човека, но това е наистина много и не очаквай напредък. Всъщност ти сам можеш да разбереш дали има ефект. Ако заякваш значи всичко е ОК. Аз обаче не бих ти препоръчал да тренираш толкова много особено ако не взимаш добавки. Ако се опитваш да свалиш килограми все пак ще имаш резултати, но ако се опитваш да качиш най-добре промени нещо. Например един ден почивай изцяло, три де ходи на фитнес, три дена на карате(като ги редуваш през ден) и два пъти ходи да бягаш. Аи

Skari

28.08.06
15:27

[quote author=“bezizvesten”]Значи схемата е следната:

Всичко това е доста относително...
...Зависи какво целиш да постигнеш :!:
Така като гледам какви неща правиш явно не искаш да си голям и наблъскан билдер, а искаш да си слаб, строен и жилав бияч.

...но както казах всичко е относително...

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1