Относно лежанката

WE

24.08.06
00:09

значи искам да ви питам ... понеже нали гърдите трябва да се опъват като се прави упражнението а при мен не се опъват а пробваж със всякакви тежести и с различен брои повторения.. просто не се опъват

24.08.06
00:27

[quote author=“web__master”]значи искам да ви питам ... понеже нали гърдите трябва да се опъват като се прави упражнението а при мен не се опъват а пробваж със всякакви тежести и с различен брои повторения.. просто не се опъват

Според мен изобщо не трябва да се замисляш по подобен въпрос. Прочети описанието на упр. в сайта, ако имаш въпроси питай.

Целта ти е да съкратиш мускула да го разгънеш до определена степен и пак да го съкратиш. Няма кой знае какво опъване в цялата работа.

03.09.06
13:06

а може да е и от захвата ...  . По време на изпълнението лактите трябва да сочат встрани и да стоят точно под щангата. А тя трябва да е права, без значение от размера. Хватът трябва да е по-широк от ширината на раменете и да бъде прониран  тоест надхват

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1