тренировка за крака - Въпрос

KA

25.08.06
15:00

Искам да попитам дали има проблем да тренирам крака, при положение че имам разширена вена в областта на коляното. Според вас какъв ще е ефекта ако започна да тренирам и краката? Положителен или отрицателен ?

25.08.06
15:48

незнам какъв ще е ефекта , обаче на твое място бих отишъл на лекар да се види туй коляно , защото все пак то е най-крехката част на краката(най-поддатлива към сериозни инфекции)

Но нека всички да си оставят коментара и да помогнат с каквото могат!

JI

25.08.06
18:44

почти никой не може да ти даде адекватен отговор на този въпрос в този форум поради естеството на причината ...
Аз на твое място бих питал СПортен Лекар не обикновен и обикновенния не би могъл да бъде много точен .
Иначе лошото при разширената вена е че при тренировките за крака те се помпат много от там значително се разширява самата вена ( оголемява обема си поради големия кръвен поток , а твойта която е разширена може да те заболи доста и да доведе до голем проблем тъй като стените на разширените вени са кажи речи липсващи )

Недей да си играеш с толкова важни части от тялото. Потърси спортен лекар който да ти отговори адекватно.

KA

26.08.06
21:36

мерси за отговорите ! Задължително ще потърся лекарска помощ при първа възможност

26.08.06
22:46

Един приятел имаше разширевни вени на краката и се наложи да му правят операция,за да му ги оправят.А иначе недей да тренираш крака ,не се ебавай с тялото си.Отиди на спортен лекар.

EL

27.08.06
15:45

Мой незнам какво е да имаш разширени вени на коляното, но преди 9-10 месеца си разтегнах сухожилие на крака и адски много ме болеше. Но след като мина към 7-8 месеца почнах да хода на фитнес и си тренирах крака (е, на облекчен режим) и сега се чувствам супер  :P

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1