програма за сила

01.09.06
22:26

дадената програмка за сила в сайта е с г/д 28 серии и пише почивка 4-5 мин между всяка серия. Това прави над 2 часа тренировка и понеже не съм дигал до сега за сила въпроса ми не е ли прекалено много време? знам, че почивката трябва да е по-голяма ама то така трябва да виса по цял ден в залата..

01.09.06
23:55

е кво ти пречи на колко години си ....... аз кат нема кво да правя и до 6часа съм стигал ..... :D ама уточнявам че там си правя шейковете и се възстановявам да не рече някой нещо :D бе лаф да става и няма ги осетиш 2та часа

02.09.06
00:34

еми то не че не ми е приятно да седа 2-3 часа в залата просто нямам толкова много свободно време и за това :wink:

StronG™

02.09.06
01:33

[quote author=“Lucifer_”]е кво ти пречи на колко години си ....... аз кат нема кво да правя и до 6часа съм стигал ..... :D ама уточнявам че там си правя шейковете и се възстановявам да не рече някой нещо :D бе лаф да става и няма ги осетиш 2та часа

Аз пьк утивам и си гледам само тренировката, много ми е тьпо някой да ме заприказваи аз да немога да се откьсна и да го прекьсна и да тренирам  :roll:  лафа става на други места  :P

02.09.06
10:44

и ти си прав ама завии от човека мен си ме кефи си лафа ..... което съвсем не значи че не вдигам здраво ....

Еми това все пак си е силова тренировка и не може да почиваш по 1 минута както нормално и за това ти се вижда дълга.

02.09.06
13:38

[quote author=“boxerg”]Еми това все пак си е силова тренировка и не може да почиваш по 1 минута както нормално и за това ти се вижда дълга.

ами да ама дори за сериите по 1 повт ли да почивам после 5 мин :o

02.09.06
13:40

[quote author=“valaraukarky”]дадената програмка за сила в сайта е с г/д 28 серии и пише почивка 4-5 мин между всяка серия. Това прави над 2 часа тренировка и понеже не съм дигал до сега за сила въпроса ми не е ли прекалено много време? знам, че почивката трябва да е по-голяма ама то така трябва да виса по цял ден в залата..

Ма като се замислиш май и яденето ти ебава ?? Ти през колко часа ядеш

boxerg написа:
Еми това все пак си е силова тренировка и не може да почиваш по 1 минута както нормално и за това ти се вижда дълга.

ами да ама дори за сериите по 1 повт ли да почивам после 5 мин Surprised

Ами това ти идва като опит за максимална тежест да кажем. Така че нормално е да почиваш доста според мен. Нищо не ти пречи разбира се да почиваш по 2 мин. щом искаш разбира се  :)

03.09.06
00:16

[quote author=“TREVATA”][quote author=“valaraukarky”]дадената програмка за сила в сайта е с г/д 28 серии и пише почивка 4-5 мин между всяка серия. Това прави над 2 часа тренировка и понеже не съм дигал до сега за сила въпроса ми не е ли прекалено много време? знам, че почивката трябва да е по-голяма ама то така трябва да виса по цял ден в залата..

абе не ям през 2 часа яденето ще го преживея ама 2 часа и 30 мин много време като включа даскало, жена, учене ...  :wink:

03.09.06
09:23

[quote author=“valaraukarky”][quote author=“TREVATA”][quote author=“valaraukarky”]дадената програмка за сила в сайта е с г/д 28 серии и пише почивка 4-5 мин между всяка серия. Това прави над 2 часа тренировка и понеже не съм дигал до сега за сила въпроса ми не е ли прекалено много време? знам, че почивката трябва да е по-голяма ама то така трябва да виса по цял ден в залата..

абе не ям през 2 часа яденето ще го преживея ама 2 часа и 30 мин много време като включа даскало, жена, учене ...  :wink:

Е да става малко тъпо ...  :lol: Тогава не ти трябва  :lol:  :lol: Ти само 2-3 часа ще си прекараш във фитнеса жена ти щте забрави как изглеждаш  :wink:

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1