Креатин на JC Nutrition micronized

07.09.06
09:16

Кажете някой пил ли го и става ли за нещо според вас ?! :wink:

07.09.06
12:51

[quote author=“Krustev”]Кажете някой пил ли го и става ли за нещо според вас ?! :wink:

аз съм пил креатин JC nutrition но не и  micronized ако не се бъркам този вид креатин не задържа вода а дава само сила и енергия и като го спреш няма да загубиш мусколната маса която си натрупал по време на взимането .

07.09.06
13:00

[quote author=“makarona”]..... ако не се бъркам......

Бъркаш се :)
Krustev вземи си някоя чужда марка. Креатина е евтина добавка, разликата в цените не е толкова голяма!

07.09.06
14:01

Мдам, бъркаш се, микронизирания креатин ти спестява някои стомашни проблеми, които могат да възникнат при употребата на обикновения.
И аз ще те посъветвам същото-вземи си креатин на друга фирма, желателно е да не е наша. Пил съм JC и не бих повторил, както и да си хвали боклуците Карабиберов.

07.09.06
18:21

Добре,а каква е връзката с употребата на кафето,вярно ли
е че неутрализира действието на креатина ?И все пак дори
JC да не е най-предпочитаната фирма ако наистина този вид
креатин не задържа вода не мислите че е за предпочитане

Пил съм на JC. Не ми харесва. Вземи си нещо чуждо.

07.09.06
19:08

[quote author=“Krustev”]И все пак дори
JC да не е най-предпочитаната фирма ако наистина този вид
креатин не задържа вода не мислите че е за предпочитане

НЕ задържа вода , даже намалява водата в тялото ти!!! Купуваи си каквото искаш, тва по-горното мнение на Ultima Ratio и моето нищо ли не значат.

08.09.06
19:23

Аз до момента само на JC съм пил креатин и честно казано ефекта е много голям....като “зоб” ми действа първите 300грама  :idea:

Хаха ама вие сте си за бисерите значи ....

микронизиран значи смлян кристализиран.
Обикновен модохидрат, но на по-дребни “прашинки”. Естествено, че задържа вода. Кре-алкалинът и етил естерът не задържат вода.

Защо ти трябва не-задържащ? ДжК не е марка, размисли се. Иначе кафето и диуретик - затова не ги месят.

Aleksandr0v

08.09.06
22:41

manson професионалист него слувшаите :)

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1