кисело мляко и фъстъци

JI

12.09.06
10:53

съвмести ми ли са ?

12.09.06
11:00

[quote author=“JiVk0”]съвмести ми ли са ?

Според мен не.  :x С прясно що годе...

Аз лично много се кефя на комбинацията ‘Виски с Фъстъци и от време на време -бадеми’  :D

_M

12.09.06
11:08

[quote author=“JiVk0”]съвмести ми ли са ?

естествено ,че да...киселото мляко с банани или фъстъци си е класика

И двете са мазни ... от гледна точка вкусовите качества

... П.П. Следващото ти е мнение ще е №1000. Честито  :wink:

JI

12.09.06
11:33

Мерси за юбилея  :lol:  :lol: 
ЗНачи вкусовите качества са последното нещо което ме интересува :)
просто имам цели искам да ги постигна и мисълта ми е да не се получи прекалено забавяне заради наситените мазнини в мялкото ! и различните видове белтъци ( животински и растителни ) и да ми забави метаболизма като същевременно при следващото ядене храната не се е усвоила .
бтв фъстъците с млякото ги ям след закуската тоест закусвам в 7 в 10 ги ям тях .
И в 13 ми е следващото хранене
ям ги сутрин заради високите калории  :roll: 
после през деня минавам на комплексни въглехидрати и месо .
Другото интересно за което не ми се пуска тема е следното
вечер нали не се препоръчва голямо ядене ! Да ама аз винаги ям много белтък преди лягане нещо от сорта на 300 грама извара и 1-2 ябълки или може даже и овсени ядки 100 грама
Принципно метаболизма се забавя и така нататък е добре а защо като се събудя от сън съм гладен като куче :))))) по тая логика би трябвало да са се усвоили ?!
Омазняване не съм забелязъл не съм с бърз метаболизъм ! скоро ще постна снимки да се надяваме

12.09.06
14:31

На мен лично кисело мляко с фъстъци ми е много вкусно и в даскало като няма какво друго да ям това е най-приемливия вариант. Явно от толкоз диети вче ми се изкривил вкуса... :lol:

12.09.06
23:02

Съвместими са каза 210 килограмовия сумист и едвам стана от стола

12.09.06
23:03

[quote author=“ASTOR”]Съвместими са каза 210 килограмовия сумист и едвам стана от стола

хахаха аз пък ям една кофичка 2% вечер преди лягане О_о става ли така ?

13.09.06
11:33

Аз редовно си маам фъстъци с прясно мляко(плодово, Фибела), даже тва го броя за едно хранене

13.09.06
12:19

бе 200 грама фъстъци и 500мл мляко преди трен са си екстра  :D е за мойта възраст  :D кат ми се бъгне метаболизма на 20 и неколко ше му мисля тогава

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1