Гръб,Кофа - Маса ?

15.09.06
01:56

Според вас дали е удачно след като вече от 8 месеца не тренирам да си правя по 3 пъти на 8 дена набирания за гръб по 3 различни начина ?И дали ще разширя гърба до желатана ширина ?Понеже почва даскало и нямам време за тренировки а и тренирам плуване от модулите смятам да правя следните упражнения :

Вторник:3х8-10 набирания на лост с широк НАДхват(брадичката над лоста)

Четвъртък:3х8-10 набирания на лост с широк НАДхват(врата да опира лоста)

Събота:Плуване

Вторник:3х8-10 набирания на лост с широк ПОДхват(това го гледах на 1 клипче и оня пич дето го правеше беше гол и като го гледах гърба му се стягаше доста и тои без това каза че се иска силен гръб)

Четвъртък:3х8-10 набирания на лост с широк НАДхват(брадичката над лоста) и т.н. да ги редуван тия 3те упражнения.А нали не тренирам в момента нищо а пък имам по ръка лостове много си мисля да си правя тренировка за гръб.Какво мислите  :?:  :wink:
За другите части на тялото не ми се прави щото не искам да се измарям много а и нямам под ръка тежести с които да правя набирания за бицепс за маса аз не искам релеф ...

15.09.06
14:10

след като неможиш да ходиш на фитнес това ми се струва добра идея , но вкараи и малко тесен хват набирания тамън и за повечко бицепс , а и защо само гърба гледаш , можеш спокоино да си правиш и кофички и да ти се помтят раменете , гърдите и трицепса

По-здрави!

Ми упражнения на лостове са си най - добри за гръб(лично мнение).

15.09.06
16:46

Ок.Мерси много пичове.Аз като си легнах си мислех за набирания с тесен хват за предмишница че тя ми е малко изостанала и за кофички на успоредки за подсичане на гърдите щото не са ми подсечени,а за набирания за бицепс не искам защото не искам да правя релеф а маса ...  :) . Все пак мерси много аз ще се оправя  :wink:  :D

16.09.06
17:42

бе в гърба се прай маса с ядене и доколкот знам аз упр. които повече са за маса са мъртва тяга, гребане, мечка и тн. а набиранияа са за ширина на гърба но винаги е по добре нещо отколкот нищо

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1