моля помогнете

23.09.06
22:27

незнам дали я има тая тема, защото аз не намерих нищо конкретно за моя проблем. И така тренирам от 9 месеца бях много зле в началото сега бих казал че сам доволен но има какво да се желае още. имам малко мазнини на корема и никаде другаде плочките ми си личат съвсем малко. как мога да ги сваля без да сваля мускулна маса. всички ми казват с бягане, скачане на въже, но знам че те свалят и мускулна маса.къде ли не съм търсил решение. МОЛЯ кажете вашето мнение. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!! :)  :wink:

Shyne

23.09.06
22:43

със диета и кардио ше из4истиш гарантирам ти но трябва да си из4ислиш по колко въглехидрати,белтъци и мазнини ше приемеш

Трудно ще свалиш мускулна маса. Кардио, диета и карнитин примерно мисля ще помогнат.

24.09.06
08:33

какво значи КАРДИО ?

24.09.06
08:44

Зачи пъвро вкарваш едно НВД(Ниско Въглехидратна Диената) и след това поне два дена кардио по 20 мин в седмицата ... Мускулна маса няма да свалиш но няма и да качиш много ... Вземи си FatBurner или L-carnitin

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1