UNIVERSAL NUTRITION - ultra Whey Pro

31.08.10
18:22

С тази тема просто искам да събера възможно най-много мнения за продукта, от хора които са го пробвали.
Мерси предварително и успех на всички трениращи!

head_hunter

31.08.10
19:45

Повечето хора гледат кое им е изгодно - този продукт доста дълго време беше извън понятието “изгодно” и за това едва ли ще са повече от 2-3-ма във форума. Просто сравни етикета на този протеин, като брой дози в опаковка и съдържание на протеин в доза с някой друг и сам ще видиш за какво става въпрос.

01.09.10
12:36

Но като качество продукта е добър, така ли? Като изключим фактора цена...

01.09.10
12:40

ми по принцип фирмата е една от наи-големите и старите в сферата
но цената винаги ме е спирала да го пробвам
не ми се плаща за гръмки имена:)

01.09.10
13:53

казано от mr_olympia на 31.08.10, 18:22:

С тази тема просто искам да събера възможно най-много мнения за продукта, от хора които са го пробвали.
Мерси предварително и успех на всички трениращи!

Качествен е протеина. Доста кофи съм изпил от него. Съветвам те за вкус шоколад.

Мнението беше редактирано от AlexK на 01.09.10 13:56.

01.09.10
13:53

мда добре е

01.09.10
14:34

Пил съм Vanilla Icecream от Ultra Whey Pro - най-добрата ванилия която съм пил до сега. А иначе е качествен протеин.

01.09.10
17:36

Пил съм го преди може би повече от 2 години. Шоколадът е добър. Има много по-изгодни на пазара!

01.09.10
19:23

казано от Стоянчо на 01.09.10, 17:36:

Пил съм го преди може би повече от 2 години. Шоколадът е добър. Има много по-изгодни на пазара!

Потвърждавам.
Първата ми кофа протеин беше точно такава. Вкус шоколад. Аз обаче нещо не останах много очарован от вкуса. В смисъл добър е, но само толкова.

02.09.10
11:00

Протеин като всички останали само дето ако не е на промоция не си заслужава да плащаш дебелата цена заради утвърдилата се през годините марка.

Какво ще кажете за 35 мг холестерол в UNIVERSAL Ultra Whey Pro ? На фона на едва 4 мг сравнен с Now whey.
Сега видях темата и реших да я кача :)

19.05.12
00:43

Този холестерол в общи линии не е нещо, което те касае по някакъв начин, по-скоро е маркетингов трик.

Колкото до протеина - отвратителен вкус. Просто е срамота такава фирма да си позволи да продава такъв боклук. Пил съм и шоколад, и К&К.

Отделно, че е много воднист. Ако обичаш такъв тип, може да ти допадне. Аз предпочитам по-гъсти шейкове.

казано от Gladiator6 на 19.05.12, 00:40:

Какво ще кажете за 35 мг холестерол в UNIVERSAL Ultra Whey Pro ? На фона на едва 4 мг сравнен с Now whey.
Сега видях темата и реших да я кача :)

Няма никакво значение.

Мнението беше редактирано от Ради Хаджирадев на 19.05.12 02:41.

Въпроса е дали е качествен ако искам да пия нещо вкусно ще си направя шейк или ако искам да е шоколадово ще взема Чокофредо. Давам пример с голд стандарт който на вкус е ок но като качество изобщо не ме удовлетвори напшраво ме омазни .. повече ОН никога за протеини да не говорим аминокиселините Amino Energy ... изобщо не ги осещам и са пълни с кофеин и глупости а ползата беше нулева...

Та кой е по - качествен е въпроса не по вкусен . :) ако има такива които са с горчиви и трапчиви но качествени вземам ги :) ако ще да има вкус на течен аналгин с люта чушка :D

казано от Gladiator6 на 19.05.12, 09:24:

Въпроса е дали е качествен ако искам да пия нещо вкусно ще си направя шейк или ако искам да е шоколадово ще взема Чокофредо. Давам пример с голд стандарт който на вкус е ок но като качество изобщо не ме удовлетвори напшраво ме омазни .. повече ОН никога за протеини да не говорим аминокиселините Amino Energy ... изобщо не ги осещам и са пълни с кофеин и глупости а ползата беше нулева...

Далеч си от истината. Как може да кажеш, че качеството на ОН не те удовлетворява? Това са едни от най-качествените протеини. Това, че си се омазнил е защото си консумирал повече калории от нужното. Няма нищо общо с протеина. А другото е АК.. не знам каква ползва очакваш.

Колкото до вкусовете... при такова предлагане и конкуренция на протеини, никоя уважаваща себе си фирма няма право да продава протеин, който да е лош на вкус. А и кое му е трудното? Вътре няма компоненти, които да горчат и да правят овкусяването сложно.

19.05.12
13:33

казано от Ради Хаджирадев на 19.05.12, 12:55:

Вътре няма компоненти, които да горчат и да правят овкусяването сложно.

Ей това точно няма откъде да го знаеш :D :D Майтапа на страна, ще дам пример с Nutrisport, уж 90% суроватъчен изолат, но съдържа някакви соеви стабилизатори (най-вероятно за да се тушира типичната пенливост на изолатите), след което както и да го овкусяваш си остава помия.

19.05.12
14:04

Ако си го пил преди 1-2 години съм съгласен, но в момента нещата не стоят така.

19.05.12
14:18

Точно преди 2 години.

казано от Valdis на 19.05.12, 13:33:

Вътре няма компоненти, които да горчат и да правят овкусяването сложно.

Ей това точно няма откъде да го знаеш :D :D Майтапа на страна, ще дам пример с Nutrisport, уж 90% суроватъчен изолат, но съдържа някакви соеви стабилизатори (най-вероятно за да се тушира типичната пенливост на изолатите), след което както и да го овкусяваш си остава помия.

Е, имах предвид, че не е като предтренировъчните. Сложиш ли ацетил л-карнитин и си до там с вкуса.. Освен тропичен пунш или нещо друго кисело не можеш да ползваш.

казано от Gladiator6 на 19.05.12, 09:24:

Далеч си от истината. Как може да кажеш, че качеството на ОН не те удовлетворява? Това са едни от най-качествените протеини. Това, че си се омазнил е защото си консумирал повече калории от нужното. Няма нищо общо с протеина. А другото е АК.. не знам каква ползва очакваш.

Колкото до вкусовете... при такова предлагане и конкуренция на протеини, никоя уважаваща себе си фирма няма право да продава протеин, който да е лош на вкус. А и кое му е трудното? Вътре няма компоненти, които да горчат и да правят овкусяването сложно.

С леко закъснение от 2 години искам да споделя че откакто ON го правят в европа съм 90% сигурен че качеството е много ниско.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1