Препоръчайте гел при контузии

22.02.12
23:02

можете ли да ми кажете най-добрия гел при контузии и нещо за бързо възстановяване след тежка тренировка (без креатин)

Темата беше редактирана от Димитър Михайлов на 22.02.12 23:15.

http://www.bb-team.org/articles/3425_gelove-pri-kontuzii Разгледай !

23.02.12
20:10

Най-загряващият, който знам е Finalgon- може да ти подпали задника.

Diclac 5% ми е другото любимо.

23.02.12
20:26

казано от introducer на 23.02.12, 20:10:

Най-загряващият, който знам е Finalgon- може да ти подпали задника.

Най-загряващия е Термозан - в сравнение с него финалгона е приятно затоплящ. От крио-препаратите най-добрият, поне за мен, е kryolase - спрей. Един полезен линк, макар и на руски - http://www.sportmedicine.ru/creams.php

Загряващ гел в острата фаза на контузия е меко казано простотия.Използвай ги единствено като превантивна мярка,възможно е и след контузията,но не и в първите 5 дни.Студен компрес е задължителен,но не и леден,трябва да бъде 4 градуса.Покоя не го забравяй,колкото и тривиално да звучи.При нужда може да добавиш Пироксикам/Фламексин/ 10мг дневно по време или след ядене,по възможност с инхибитор на протонната помпа от типа на Ланзул.Изрично казвам 10мг,това е половината от саше Фламексин.

24.02.12
21:34

Дийп Релийф е добър за травми в колената и раменете.

Препоръчани продукти
apple-placeholderarrowback-arrowbb-hexbb-lettersbeginner-wizardbodyweight-wizardbookmarkcalendar-foodcalendar-notescalendar-trainingGroupcartcheckoutclosecrossdiarydocumentdumbbell-wizardexpert-wizardfacebook-iconfacebookfemale-wizardfemalefootnotesforum-blockforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-new-postforum-recommendforum-subscribeforumgains-wizardghost-image-squareghost-imagegoogle+gym-wizardhabitinstagramleft-arrowlinkedinlogo-smallloss-wizardmailmaintain-wizardmale-wizardmaleman-placeholdermeasurementsmedium-wizardmessagesmy-bbnewsletterphotosplaceholderpollprofilereaction-greatreaction-negativereaction-neutralread-laterreadingright-arrowsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestarstoresubmit-arrowticktop-arrowtwitterTwitterwoman-placeholderyoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1