Гърди - трапец - Трицепс

12.03.15
14:29

Понеже правя само  2 упражнения за гърди, горна и хоризонтална лежанка и съм си и доволен де, въпроса ми е, мога ли да вкарам трапеца в едно упражнение междинно между гърдите и трицепса, защото ако веднага започна с трицепс ми е малко тежко, аз сега правя
1.Полу-лег
2.Лег
3.Френско
4.Тесен хват

Не мога да се оплача 96кг съм ръцете ми вървят, но ако сложа един трапец по средата в 3 серии дали ще имам малко повече сила.?

puzimir

12.03.15
22:30

Бе то целта на трицепс след гърди не беше ли точно това - да се доизцедиш..?

31.03.15
20:33

Да, започнах да правя след гърдите френското със по лека тежест 10-12 ки и тесния хват 10-12 ки със по леко, и е много добре защото хващам треска и се напмпвам по качествено преди се пресилвах много, след гърдите френско с 60 10-12 ки чийтвах малко, тесния хват 90-110 мъчех някакви 6ци...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1