Система 5X5

25.05.15
17:04

На 15 години съм, 71 кг. Мой приятел ми предложи да тренирам по системата “5х5”... Днес ми беше първата тренировка, но въпреки това не ми хареса - не почуствах умора в мускулите и бях готов за още упражнения... Мислите ли че системата е подходяща за мен..?

Еми като 5х5 ти е слаба пробвай 10х10. :)

25.05.15
22:10

Може и 5х5 да бъде по тежка от 10х10, въпрос до тежест, пробвай тези 5 повторения който правиш да бъдат трудни тежки и да ти става лошо чак от тях и после ще видиш мускула дали няма да е уморен, забравих да ти кажа, изпълнявай ги бавно чисто и правилно и ще усетиш разлика, аз така правя крака от 2 месеца насам 5х5 тежко бавно чисто, и качих 10см в бедрото

Мнението беше редактирано от Classic на 25.05.15 22:12.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1