Вени на краката

16.06.15
15:39

Здравейте, нов съм във форума, казвам се Никола. Много бих искал да имам ясно очертани вени на краката, но не се получава. Знам, че въпроса ми е изключително тъп, но някой може ли да ми препоръча някакви упражнения или методи с който най накрая да накарам тези вени да се покажат :D ?
Благодаря предварително !

Темата беше редактирана от Nikola Tsenov на 16.06.15 15:50.

Добре развита и плътна мускулна маса, нисък процент мазнини - към това се стреми и ако по принцип нямаш дълбоко разположени вени, ще се радваш на косвен резултат, какъвто всъщност търсиш като основен. :)

Мнението беше редактирано от Димитър Михайлов на 16.06.15 18:48.

18.06.15
09:58

Ами аз съм ектоморф и имам нужния нисък процент мазнини,но като цяло целта ми е мускулна маса, и понеже краката са ми любимата мускулна група искам да ми излязат вените там, но не се получава

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1