Фитнес инструктор НСА - и неразбирателстовто

Привет на всички, чудех се към какво и кой да се обърна, и реших да пробвам в този форум. Зимата имаше курс по Културизъм и Фитнес в Национална Спортна Академия, записах го и го изкарах на 30 години съм имам 12 години стаж в фитнеса и нямам проблем със съставянето, но не съм добър в изготвянето на Хранителни режими, а искам да работя тази работа, но на този курс който беше 2 седмици мина не така както мислех и сега съм объркан

20.06.15
17:00

А какъв точно е въпросът тук и с кого е неразбирателството?

Привет!
Две седмици е прекалено кратък срок за курс от такова естество - може би е полезно единствено само заради това, че имаш тапия, която в днешно време не е от първостепенна важност и не е основен критерий за каквото и да било. В случая 12-те ти години стаж са били по-полезни, ако си ги прекарал в ползотворен начин. :)

Какво всъщност искаш да кажеш с тази тема - какво ни питаш, защото не ми стана ясно? Чудиш се къде да научиш повече за биохимията ли?

Ами въпроса ми е че, аз лесно ще почна работа мога да съставя идеално програма на всеки един индивидуално, обаче стане ли дума за храна не съм добър, нали знам основните храни за маса/релеф, обаче не знам някак си имам чувството че няма да се справя перфектно с диетата на някой клиент

22.06.15
15:59

Щом смяташ, че има храни за маса и релеф, работата не е на добре :D

22.06.15
16:26

Ако всичко ставаше с двуседмични курсове, всички щяхме да сме професори по “всичкология”.
Истинските знания се трупат с години четене и практика.

Мнението беше редактирано от avitohol на 22.06.15 16:27.

Аз тренирам от доста време и знам че не само храната е важна.
1.Какъв тип е човека
2.Колко свободно време има
3.По каква тренировачна програма ще тренира
4.Как се храни

предполагам и вие като сте почнали 1 вата работа не сте били перфектни

Мнението беше редактирано от Алекс Давидов на 25.06.15 16:35.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1