Кардио

Здравейте билдъри, въпроса към Вас ми е- В момента съм в процес на чистене, и когато правя кардио Вторник,Четвъртък и Събота, сутрин на гладно ли да го правя или да хапна нещо сутринта и тогава да ходя.Сега правя така нареченото ХИИТ кардио ? И колко време след кардиото да хапвам?

Веднага след кардиото задължително вземи bcaa+glutamine и след около час можеш да хапваш, като препоръчително е първото хранене след кардиото да е без въглехидрати.

21.07.15
10:37

Я виж това http://www.bb-team.org/articles/5024_naskoro-v-naukata-kardio-na-gladno-sreshtu-kardio-sled-hranene
Има и други публикации по темата във форума ;)

НИ

21.07.15
10:45

казано от Никола Раев на 21.07.15, 09:33:

Здравейте билдъри, въпроса към Вас ми е- В момента съм в процес на чистене, и когато правя кардио Вторник,Четвъртък и Събота, сутрин на гладно ли да го правя или да хапна нещо сутринта и тогава да ходя.Сега правя така нареченото ХИИТ кардио ? И колко време след кардиото да хапвам?

Кардиото на гладно е опровергано като мит многократно. Реално се стига до личностно предпочитание. Качеството на цялостната ти диета и структурата на тренировките ти ще определят резултатите. Три пъти в седмицата ХИИТ (ако е наистина ХИИТ) е брутално.

ЕДИТ: За триене е този пост, на въпросът вече е отговорено.

Мнението беше редактирано от Никола на 21.07.15 10:47.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1