Странен ефект след употреба на Carnivor

24.10.15
19:18

Здравейте маниаци , от 2 седмици пия телешкия протеин на Кай Греен Carnivor - преди 5 -дни ми се случи за първи път нещо много странно. Когато ходя до тоалетна по-голяма нужда всичко е зелено, все едно е боядисано с боя. Консултирах се с дж-пи-то ми и ми стана ясно, че е от храна която съм приел. Направих едноседмична диета и без да пия от дадения протеин и всичко си беше наред. Вчера реших да пробвам дали не е от него(Carnivor) този филм и се оказа така... Та сега не знам как да процедирам, в момента не го ползвам. На някой да му се е случвало нещо подобно ? Дайте съвет !!

Да не би случайно вкусът ти да е синя боровинка?

25.10.15
07:24

Подобно, синя малина е :) От самия оцветител в протеина ли се получава това ?

От овкусителя е.... Случвало ми се е и на мен. Ориентирай се към неовкусен протеин.

26.10.15
12:31

А не може ли да се дължи на витамините от групата В. При мен това се получава при употреба на Orange Triad и го отдавам на това.

Пс. Грешката е моя в случая не става дума за урината. Да със сигурност е от оцветителите.

Мнението беше редактирано от Станимир на 26.10.15 12:32.

Точно така, конкретният вкус на Carnivor е известен с това си качество. Потърси в гугъл “carnivor green poop””  и ще те зарадва броя на оплакванията :D

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1