Тренировъчна програма за цяло тяло. Мнения и препоръки

21.11.15
17:06

Здравейте! Наскоро попаднах на тази тренирочъвна програма в интернет, но имам няколко въпроса свързани с нея.

Първо, не можах да намеря никъде информация за броя на повторения и броя на серии. Аз си я разделих на 12,10,8 за всички упражнения, като на всяка серия качвам килограмите. Правилно ли е или е по-хубаво повторенията да са един и същи брой?
Второ, вие като по-напреднали от мен бих желал да чуя вашето мнение за програмата. Хубава ли е или да търся друга или евентуално да коригирам някои упражнения с други?

Благодаря предварително за помоща!

Темата беше редактирана от Kristiyan Manev на 21.11.15 17:07.

21.11.15
17:54

Здравей!
Първо какво искаш да постигнеш? Да качваш или да сваляш килограми? Да качваш ММ?
При повечето тренировка килограмите във всяка една серия са еднакви, освен ако не правиш пирамида или нещо от сорта. Относно до броя на повторенията - аз лично за различните упражнения си имам различен брой при сериите. Примерно 15-15-12-10 или 10-10-10, но и 12-10-8 също е вариант. Това колко повторения ще направиш до една степен зависи от почивките между сериите. Това сам си го преценяваш, но не е грешно сериите да са ти с различен брой повторения. Надявам се да съм ти помогнал с нещо! :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1